Místo na svatbu plus ubytování do 100 km do Prahy

Profilova fotka
Ahoj všem, s přítelem jsme se rozhodli, že konečně uskutečníme svatbu, kterou jsme kvůli koroně a pak těhotenství už 3x přeložili. Původně měla být svatba u přítele na Slovensku, ale teď jsme se rozhodli, že bychom ji udělali tady v ČR. Rádi bychom obřad v kostele a pak následně hostinu a párty na nějakém místě. Ideálně nějaký statek, ale není nutné. Ale určitě s ubytováním pro cca 60 lidí. Mělo by to být do 100 km od Prahy. Budu ráda za všechny tipy i recenze a cenové nabídky od všech. Klidně mi zaspamujte inbox 😄.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer, jsme farma na samote 45 km od Prahy. Realizujeme pouze jednu svatbu za vikend a zaroven jednu tydne, takze pro ceskoslovenskoua jakoukoliv mezinarodni svatbu idealni 😉 Pro vic info me nevahejte kdykoliv kontaktovat 😎
Odpovědět
Profilova fotka
@farmaheroutice dobry den, psala jsem Vám už před tím zprávu...
Odpovědět
Profilova fotka
Pro takový množství lidi seženete jediné něco kde bude camp nebo tábor. Jinak je plno krásných míst třeba tak trochu jinak stodola ale ubytování musíte zařídit v hotelu který je vzdálen cca 15km
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova nemyslim si… Ale co jsem videla vase prispevky, tak jsou vsechny negativni, tak me to od vas ani meorekvapuje
Odpovědět
Profilova fotka
@clarinula aha paní odbornice... No nic tady nemá smysl plýtvat energii 🤗 hodně štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
@clarinula A chcete to stihnout ještě letos?
Odpovědět
Profilova fotka
@clarinula tak Vam snad dorazila nase nabidka, odesilam zpravidla do nekolika minut 😎 kdyz mam cislo na zajemce tak vzdy volam..
Odpovědět
@clarinula držím palce, ať to klapne 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@zoe_se_vdava nene, pristi rok 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?