Poptávka - místo na svatbu

Všechny zdravím, to hledání je opravdu úmorné, zvlášť teď, takhle pozdě. 16.5. prostě svatbu mít nemůžeme a naše místo náhradní termíny nemá. Zkouším tedy otevřenou poptávku. Požadavky: ideálně statek/stodola (něco rustikálního), ale může být i nějaký decentní zámeček/penzion počet hostů cca 60 (z toho asi 8 dětí); možnost ubytování všech hostů (ideálně v areálu, případně někde v blízkosti) cca do 1,5 h od Prahy termín: rok 2020 - nabídněte hledáme opravdu pronájem místa, vše ostatní (catering, fotografa, výzdobu atd.) si chceme zařídit sami Nechceme: nic okázalého (hotely, pompézní zámky) instantní svatbu (dnes se to schovává za pojem "svatba na klíč") Děkuji za nabídky klidně do zpráv, děkuji i za případné tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @debra9 podle vlada.cz to vypadá že na váš termín vám svatbu stejně nepovolí v počtu kolem 60 lidí. Tímto dnem platí (může se změnit, když se stav zhorší): od 20.4 do 7.6. max 10 lidí od 8.6. svatby bez omezení počtem. Více viz stránky vlády nebo zjednodušený graf. P.S. Nebojte se zkusit zvolit jiný pozdější termín např. ve čtvrtek či pátek :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zkuste www.svatebnimista.cz je tam opravdu hodně míst.
Odpovědět
@martinvlcek Ano, já vím, proto píšu, že ji v náš termín nemůžeme zrealizovat a poptávám jakýkoliv jiný termín v tomto roce :) všední den byl také ve hře, ale nevyšel.
Odpovědět
@ozzby Díky, všechny tyhle seznamy mám prošmejděné, ale problém je právě v tom, že míst je opravdu HODNĚ, ale zároveň už jsou hodně vybraná. Nemůžu obepisovat všechna, v 90 % by mi stejně řekli, že jsou obsazení. Proto jsem zkusila poptávku, jestli by náhodou nějaký provozovatel nezkusil nabídnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste zavolat či napsat, možná by měli místo, ale ověřené to nemám. http://www.jzd-cermna.cz
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
https://www.cerny-kohout.cz/svatby/ga... me se moc libilo tohle ale malo lidi - do max 80 - treba pomuze!
Odpovědět
Profilova fotka
@debra9 dobrý den, letos se otevírá Statek Záryby, okres Mělník a nebo Svatba v seníku, okres Benešov, jestli se nepletu Oboje najdete na FB nebo IG, případně další místa v našem svatebním vyhledávači Svatební kompas. Oboje tedy do hodiny od Prahy :-) a možnost jen pronájmu ;-)
Odpovědět
@ppawlusha Moc děkuji! Na Záryby jsem se dívala, ale jak spěchám, tak jsem je hned zavrhla, protože na stránkách není dost informací, vlastně žádné, a jak člověk neví, jak to tam bude vypadat atd, tak nechce úplně kupovat zajíce v pytli, jestli chápete. Ale statek vypadá alespoň zvenčí moc pěkně a má určitě velký potenciál :) Každopádně děkuji za tipy, zkusím jim ještě napsat o info.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@debra9 ano, tomu rozumím, že nechcete kupovat zajíce v pytli, ale v průběhu června už by mělo být hotovo. Třeba já osobně tam chystám svatební editorial :-) Jestli mohu doporučit, spíš volejte. Často čtu, jak nevěsty píšou, že jim z míst neodpovídají na maily. Takže raději volat :-) A ještě jeden můj tajný tip. Kartuziansky lis na Mělníku. Je ve vlastnictví ČZU a svatby se tam dělají hodně ;-)
Odpovědět
Dobrý den, Mohla bych Vám přenechat Černický zámeček, mrkněte na stránky panství Bechyně. Termíny mají v létě i na podzim, pronájem 69 000 areál jen pro Vás a ubytování v ceně pro 31 lidí, zbytek možný v penzionu přes letní cestičku. V ceně je taky výzdoba místa a zapůjčení všeho možného na co si vzpomenete, a snídaně ráno pro všechny :) Koordinátorka je též v ceně, se vším pomůže. Jak já tak snoubenec jsme byli po celou dobu s komunikací moc spokojeni. Je možnost vlastního cateringu i alkoholu, bez poplatků. Důvodem našeho rušení je, že přesuneme svatbu do Prahy a uděláme pouze pro rodinu, tj. nepotřebujeme ubytování na zámečku.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mrkněte k nám na https://www.instagram.com/svatba_na_h..., do léta budeme mít hotovo. Ubytování by tam nebylo pro všech 60 hostů ale nějak bychom to vymysleli :)
Odpovědět
Děkuji moc všem, máme vybráno :)
Odpovědět
Dobrý den, nabízíme svatební místo kousek od Prahy. Je to BOHO sty. Vše můžete mít ve vlastní režii. Více informací (časté otázky) najdete na webových stránkách. Sál je velký, až pro 100/120 lidí :-). K dispozici je dvůr, zahrada. Z Prahy 55 minut směr Slapy. Krásný den přeje Vltavěnka
Odpovědět
@debra9 Přehlédla jsem :-), že máte vybráno. Jsme tu noví :-).
Odpovědět
@vltavenka Nic se nedeje, i tak dekuji, vypada to taky moc hezky :)
Odpovědět
@debra9 děkujeme moc :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@debra9 dobrý den, ještě novinka na rok 2020 je Statek pod Řípem. Více informací mají na Facebooku nebo Instagramu. Sál ve stodole pro 100 osob a ubytování v plně vybavených apartmánech až pro 25 lidí. Obřad možný na zahradě.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme exklusivní prostor a zkušenosti s více než stovkou realizovaných svateb na Statku Vletice. Vše na jednom místě, od příprav, ubytování pro až 62hostů, obřad pod 300letými duby, stodoly, krytou pergolu, parkování a servis spojený s hladkým průběhem svatby. V případě zájmu nás kontaktujte. Hezký den S pozdravem Veronika Mühlbachová
Odpovědět
@statek_vletice Dobrý den, děkuji za nabídku, ale nabídka bohužel vůbec neodpovídá zadaným požadavkům a svatbu už máme za sebou 😉
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?