Místo na svatbu Brno a okolí 2022

Ahoj, máte prosím nějaké tipy na svatbu v Brně a okolí pro cca 80 lidí v létě 2022 ? Rozumná cena pronájmu ,jídla i ubytování pro část hostů nebo možnost vlastního cateringu. děkuji za tipy 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud nechcete hotely a restaurace apod tak už podle me je plno všude
Odpovědět
@jesslee1 zkuste Kadlcuv mlyn - pekne prostredi v prirode s vlastnim jidlem. Da se ubytovat i nejake hosty. 🙂
Odpovědět
@hajkovka Kadlcův mlýn se mi také líbí,ale mají málo míst k sezení vevnitř ( bude nás cca 75), jdeme se tam podívat jestli by to nešlo nějak uzpůsobit a pak máme v hledáčku ještě jedno místo kam se jdeme podívat, ale název uvedu až po naší návštěvě aby nám to někdo nevyfoukl 😄
Odpovědět
@jesslee1 my jsme se tam taky byli divat a uvnitr je to fakt male. Ale my to stejne chteli venku a tam uz je to v pohode. 🙂 vyhodou bylo i to ubytko na miste. Libila se mi i herna s kulecnikem pro chlapy. 🙂 ale nakonec nas prave odradila podminka vlastniho cateringu. Jsme lenosi a chteli jsme v tomto mit o starost mene 😁
Odpovědět
@hajkovka u nás je to naopak catering si chceme vybrat 🙂 svatbu chceme také venku ale chceme mít i záložní plán kdyby bylo špatné počasí tak uvidíme 🙂
Odpovědět
@jesslee1 jasně, tak pak dejte vědět 🙂 myslím, že tam je pergola a paní nám říkala, že je možnost si tam postavit i party stan. Ještě se nám moc líbila Samsara v Blansku, ale ta už byla na nás drahá co se týče jídla.
Odpovědět
Profilova fotka
@hajkovka, @jesslee1 Dobrý večer, posílám pár fotek z Kadlcova mlýna kde pravidelně hrávám. Pergola tam je a na vydlážděném plácku při nepřízni počasí a velkém počtu lidí je možnost postavit velký party stan. Jirka
Odpovědět
@hajkovka i na tu jsem koukala, přesně ty ceny nás bohužel odradili 😐
Odpovědět
@jirkaitl děkuji za fotky 🙂
Odpovědět
Kdo shání místo v Brně s ubytováním a vlastním cateringem tak se koukněte na Hotel Belcredi, nás místo uchvátilo a v červnu tam budeme mít svatbu 🙂 cena za celý víkend pátek až neděle včetně ubytování a snídaní je 50 tisíc,pokud by to bylo jen na jednu noc tak 30 tisíc, posezení vevnitř v sále pro 104 lidí, ubytování pro 38 osob + 4 přistýlky, dva menší párty stany venku,.... 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?