Areál Botanika 2015,2016,2017

Areál Botanika Horní Bezděkov Jelikož původní diskuze ustala v r. 2014, prosím, abyste sem psali aktuální zkušenosti a recenze. Pokud jste tam měli svatbu, nebo se účastnili jako hosté, dejte nám vědět. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@happiest_girl Dobrý podvečer, četla jste recenze na facebooku Botanicy? Nějaké aktuální tam jsou.
Odpovědět
Hodne nevest me pozadalo o nejake informace, takze to shrnuji i sem pro ty pripadne budouci. Svatbu jsme se tam po dost zrale uvaze rozhodli neusporadat (tesne pred platbou zalohy),ale veskere vypsane je bud ma zkusenost nebo informace od lidi, kteri tam svatbu meli nebo se ji zucastnili: - bezne vice svateb (pripadne svatbu a konference ci podobne) v jeden den (muze ovlivnit kvalitu personalu) - moznost zajistit pouze jednu svatbu za poplatek 50 tisic na den (pronajem celeho arealu) - pokulhavajici komunikace - manazeri spolu nekomunikuji, informace ktere jsou Vam sdeleny pri osobni schuzce nemusi platit - v mnoha pripadech to byly jen sliby, ktere Vam nasledne vyvrati se zpozdenim v emailu (na zacatku neni nic problem) - prislibena kategorie ubytovani byla zmenena tesne pred svatbou, aniz by o tom byli dotycni informovani - zmenene misto pro obrad - kvuli vetsi svatbe ze zahrady k/pod pergolu, ktera opravdu neni snem zadne nevesty (nevesta hledala mesic predem nove misto, i presto ze mela smlouvu a zaplacenou zalohu) - zapach ze zviratek - slepice, kachny .. - elektricky plot natazeny kvuli divocakum za obradnim obloukem - byt tam muze a nemusi - zalezi na aktivite divocaku - na fotkach to ovsem nebude vypadat hezky (na moji otazku zda by se dal jen na obrad odstranit mi bylo receno ze asi tezko, jelikoz pana majitele stal hodne penez) - uctovany alkohol, ktery nebyl zkonzumovan - nemoznost se tam stravovat den predem v pripade konani jine akce - pozor, pokud zarezervujete ubytovani nad restauraci a budou tam mit oslavu - hluk - divne sousedske vztahy - probihaji tam naschvaly, ktere mohou narusit obrad - tmava restaurace i mensi prostory nez vypadaji na fotkach Kdyz se ke me tyto informace zacali dostavat, veci jsem se rozhodla overit. Bohuzel me Botanika nepresvedcila o opaku. Celkove to na nas pusobilo jako kvantita vitezici nad kvalitou. Byla jsem zklamana, ptz recenze do roku 2014 byly vesmes kladne a nam se tam libilo. Rozhodne bych vsem doporucila neplatit zalohu co mozna nejdrive i kdyz na Vas tlaci, ptz ve me to vyvolavalo pocit, ze jim jde jen o penize, aniz bychom se poradne dohodli na podminkach. Jinak golfovy areal je hezky, zahrada v lete asi taky, pokoje v nove budove vypadaji luxusne, ale k cemu Vam to je, kdyz to vsechno nemusite za sve nemale penize dostat. Jak mi rekla jedna slecna - jestli mate radi adrenalin, tak do toho jdete, ja vsak nehodlala riskovat ze mi nekdo svatbu znici.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?