Nechci kytku

Ahoj holky, byla jste některá nevěsta bez květiny a nebo na svatbě kde nevěsta květinu neměla? Mam příšernou alergii na pyl, už jsem zkoušela i květinu která je odpylená, a bylo to úplně stejně hrozný. Jediná kytka kterou přežiju je růže a ty já zas nesnáším 😄 Přemýšlím o kytce z Ali jen na focení. U obřadu mi stejně přijde, že kytka jen překáží.
Odpovědět
Ahoj já budu mít kytici že saténových růží, dělala jsem si sama a vyšla na pár korun.. taky nechci živou, resp. řezanou
Odpovědět
@martinaqwe Mohla bych poprosit třeba o foto? 🙂
Odpovědět
Ještě ji ale něco chybí..(musím domyslet, jsem perfekcionista 😆)
Odpovědět
Profilova fotka
Normálně jsem odpůrce umělých květin, ale v tomhle případě bych klidně o něčem takovém uvažovala - dělají se třeba i látkové, to by mohlo vypadat hezky. Nebo mě napadá kytice, která bude jen z různých pěkných listů, bez květů. Ale já bych bez kytky nevěděla při obřadu, co s rukama. 😄
Odpovědět
tak co s rukama vím 😄
Odpovědět
@martinaqwe Vypadá už teď nádherně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Paní, která mi vázala květiny na svatbu, dělá i z umělých květin. Sama jsem nad tím chvíli přemýšlela, že si ji pak nechám a vystavím. U vás by to mohl být super kompromis. Nevypadá to vůbec zle. Přikládám fotku kytky, která se mi nejvíc líbila.
Odpovědět
Profilova fotka
Zapomněla jsem ji přiložit 😄 😄 Achjo, tak znovu 🙂
Odpovědět
@rezavaliska Vypadá moc pěkně, takto na fotce je prakticky k nerozeznání od živé.
Odpovědět
Profilova fotka
@a_mysakovicova Právě. A pokud to chcete jen symbolicky třeba na focení a pak na "házení", tak si myslím, že ty umělé jsou nejlepší 🙂 Objednávkám z Aliexpressu bych se vyhýbala nebo si tam našla nějakou dražší květinu. U těch levnějších bych se bála, že to bude vypadat lacině i na fotkách (a na živo ještě hůř).
Odpovědět
@rezavaliska Já jsem jí chtěla z Ali hlavně kvůli ceně ale paní co jste posílala dělá květiny za fakt pěknou cenu, nejspíš bych si od ní nechala nějakou vytvořit 🙂 moc vám děkuji za tip
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?