Kde koupit květinové náramky pro družičky

Nemáte prosím někdo tip na umělé květinové náramky? Sháním spíše jednoduché. :)
Odpovědět
Profilova fotka
větší fotku bohužel nemám :-( mám je z fleru od paní je suprový ;-) paní je i tady na baremku @kultbizuterie a tady je odkaz na fler a tohle je můj svatební set http://www.fler.cz/zbozi/svatebni-set...
Odpovědět
@chzuzka Ty jsou moc krásný, jemný a jednoduchý, přesně jak si představuju. Jen v jiných barvách :-) Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
@juanitka paní to udělá přesně podle vašich představ a požadavků :-) já chtěla přesně takovouhle ;-)
Odpovědět
@chzuzka Už jsem se jí ozvala, snad to klapne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
budu držet palce ;-) můžu jen doporučit ;-) jen jsem teda dlouho čekala myslím že tak 5 týdnů od zaplacení :-( trvalo než paní přišli kytky :-( ale jak to přišlo tak jsem si říkala že to stálo za to čekání ;-)
Odpovědět
@chzuzka No tak to už moc času nemám..
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuju nechat vyrobit z neživých květin. Vypadají jakoivé, nevadnou a zůstane památka. My měli od Evičky Clementinelovee - https://www.facebook.com/ClementineLO... . Naprostá spokojenost, přesně na míru podle barev a květin v mé kytice. Já měla čelenku, maminky a svědkyně náramek, moje malá drůžička věneček a ozdobu na pásek. Mrkni klidně ke mně do alba;)
Odpovědět
Profilova fotka
@juanitka tak paní ty kytky objednává někde z ciziny, říkala že mají přijít za 3 týdny ale protáhlo se to
Odpovědět
Profilova fotka
@juanitka:Dobrý den , ráda Vám květinový náramek připravím , v případě zájmu mě můžete kontaktovat zde na beremese. Přeji příjemný zbytek dne . Bára S.
Odpovědět
@juanitka Ja mela pro svedkyni z živých květin z Kytickarny v Praze, ale vydržel hrozně dlouho, paní do něj totiž dala kytky typu levandule, limonium a nevestin závoj, které prezijou snad vše :) Ale dělá krásne věci i z umělých květin (treba čelenky, takže náramek určitě nebude problem) a za dobré ceny, zkus se jí ozvat. A k tomu je moc milá ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mohu nabídnout zhotovení náramku z umělých květin předně podle Vašich požadavků. Příští týden jsem na dovolené, kdyby Vám stačilo dodání do 5.8., můžeme se dohodnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pokud by byl zájem, také vyrábím náramky z umělých květin. Jana Čechová Rozkvetlá dílna
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Profilova fotka
@florenne FB či nějaký jiný kontakt na Vás prosím? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dělám náramky z živých květů, přikládám inspiraci.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?