Menu Forum

Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

(cz & sk)
25. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala se 9. května 2007 na beremese.cz. Přidala 983 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala se 9. května 2007 na beremese.cz. Přidala 983 příspěvků. Region Brno.
    Region Brno
 catf, oka, pujdu mrknout do toho obchudku tedka v poledni pauze, tak kdyz ho tam budou mit, tak si to opisu emoticon
15. led 2009 v 08:58  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
Registrovala se 14. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 2394 příspěvků.
  • Svatba byla 25. června 2005
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 olise, vsak nevidis, ze ty, ktere HA berou, s ni konci? emoticon mch.lepsi se starat aspon o to, co mame v nazvu diskuze a brat HA, nez se o to nezajimat a nedelat nic, ze emoticon (btw.my tu nefilozofujeme, ale rozbebirame kosmetiku, prani a jidlo emoticon)

kessinko, hveru..treba to neprijde (mne to prislo za mesic po ukonceni)..a taky ja byla zvykla na perfektni plet, takze kdyz se mi tam neco udelalo (podle nekterych pry to, co ma bezna populace na obliceji normalne), tak jsem z toho byla spatna..takze nerada bych vas desila zvelicovanim.. emoticon)
15. led 2009 v 09:58  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 ja jsem to mela fakt hrozny, ale spravilo se to.
olise, my si tady vsechny myslime, ze to je srajda. Jenze o prirodni kosmetiku se clovek taky nezajima odjaziva, zejo emoticon bohuzel ne kazdej je uvedomely ekolog od kolibky emoticon
15. led 2009 v 10:07  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
Registrovala se 5. března 2008 na beremese.cz. Přidala 326 příspěvků a 1 album. Region Brno.
  • Svatba byla 9. srpna 2008
    V Rudici
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
Registrovala se 5. března 2008 na beremese.cz. Přidala 326 příspěvků a 1 album. Region Brno.
    V Rudici
 no ja jsem nikdy zadny alergie nemela, ani na jidlo, ani na kosmetiku - akorat mam (bohuzel asi dedicne, kdyz vidim mamku) plet s rozsirenyma porama a sklonem k sem tam pupenu. Jenze takze na obcasny jednotlivy pupen pred ms napriklad jsem byla celkem zvykla emoticon Ke koznimu me ani nenapadlo jit, byla jsem kdysi a vzdycky jsem dostala neco jako zineryt, aknelotion ci jak se to jmenovalo - nevim, jestli vsechno, ale vetsina z tech vodicek byly antibioticky a to nechcu - leda az bude fakt nejhur. Ted jsem ve fazi hojeni toho, co jsem si v amoku na xichte rozrypala emoticon emoticon a nove se tvori podstatne min, tak snaaad.... Spis bych to u sebe tipovala ted na ten stres - m. zmenil praci, ja sem odesla z jedne pred Vanocema, ted zkousky... no, duvody souemoticon
btw - stazi, ty ses tu asi expert na ruzny meditace a tak? emoticon Delas i jogu? myslis si, ze ma vubec nakej smysl zkusit treba obyc. "cviceni" - jako plac. kurzy jogy nebo tak? bojim se, ze to je jen takova instatni komercni forma... ale zas nevim, jak jinak zacitemoticon A fakt nekdy citim, ze bych potrebovala zklidnit a naucit se soustredit a tak.
15. led 2009 v 10:08  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 stazi - prave ja na obliceji taky nemam nic co zbytek lidi normalne emoticon a nikdy jsem nemela, takze teda potes koste, jestli se to probudi k zivotu emoticon No nic, papirovy sacky s dirama pro oci jsou perfektni a navic eko reseni emoticon
15. led 2009 v 10:09  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 ninouche - no obyc kozni jsou na houby, ale kdosi mi rikal, ze jeho kozerka ma jakysi ozonovy pristroj a to mu pomohlo. Ale mozna to maji i kosmeticky, v tomdle se moc nevyznam.
15. led 2009 v 10:10  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 ninouche, ja cvicim jogu doma (a pak jeste powerjogu ale to neni joga emoticon ) a zacala jsem myslim podle knizky joga v dennim zivote, me se zda docela dobra... taky delam nejaky procistujici techniky z jogy, to je naprosto supr vec emoticon
15. led 2009 v 10:13  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
    V Rudici
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
    V Rudici
 hveru a zacalas s tou jogou uplne sama podle knizky? ja nevim, jestli treba bych to nemela predtim aspon zkusit pod necim vedenim emoticon asi su prestrasena emoticon A ty procistujici techniky, to je co?
15. led 2009 v 10:19  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 hveru, tak jsem po tech pytlicich touzila, ani nevis jak emoticon emoticon ale uz to prechazi, pomalu, ale mizi to..(to vis, po skoro 10ti letech brani toho svinstva, to musel bejt sok pro telo, asi se clovek neocisti za par dni, no)..a treba fakt to na tebe neprijde emoticon
a co laser? prd o tom vim, ale vim, ze tam par lidi, co znam, chodi a pomaha to zahojeni a tvorbe pry..

ninouche, ja praktikuju buddhismus diamantovy cesty, takze my mame propracovanej celej system meditaci (delame treba gurujogu, ale to nema s tim, s touhle jogou, co znas, nic spolecneho emoticon)..
ale par jednoduchych beznych veci, bez toho, abys byla b., muzes pouzit i ty- napr.meditaci na dech atp., muzu poslat pres IPemoticon
15. led 2009 v 10:22  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 jinak joga je asi fajn cviceni, kdyz nekomu vyhovuje tenhle styl, tak super (proste to beru jako jakekoli jine cviceni)..ale nemeni mysl, spis to telo, coz je pro me na nic, ja totiz potrebuju zapracovat prave na mysli a prozivani emoticon
15. led 2009 v 10:27  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 stazi prosim me taky do ip ty meditace, ja delam jenom nejaky zakladni dechovy z jogy, tak se rada dozvim neco novyho emoticon Jojo, ja to taky brala cca 10 let, tak prave proto jsem zvedava, co to udela :-/

ninouche - uplne sama, nemela jsem nejak potrebu se ucastnit hromadnych cviceni, ale tedka bych docela byla pro, ale vsechny moje zajmy proste nejde utahnout financne ani casove, takze zatim zustavam u domaciho cviceni emoticon To procisteni delam hlavne na streva, zkousela jsem i nos ale to moc neslo emoticon ty streva jsou hodne dulezity aby fungovalo cely telo, takze to delam kazdyho ctvrt roku.
15. led 2009 v 10:30  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 stazi, jak myslis tu zmenu mysli?
15. led 2009 v 10:31  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 hveru, tyhle co vam poslu vecer (musim za chvili bezet pracovat), jsou taky takovy zakladni emoticon)
tim, ze urcitym zpusobem medituju, pracuju s mysli tak, aby se zmenila uroven jejiho (meho) prozivani..proste se chci zmenit, takze na tom pracuju (mimo to, ze samozrejme b.uplne odpovida memu videni sveta, z cehoz jsem byla driv velmi prekvapena emoticon
15. led 2009 v 10:40  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
    V Rudici
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
    V Rudici
 stazi budu rada diky emoticon No ja si posl. dobou pripadam tak nesoustredena a roztekana ve vsem, nejen v tom, co me nebavi (uceni...), takze zmenit prozivani bych potrebovala. Ale to asi neni jen takemoticon tak zkusim pozvolna zacit tim fyzickym (joga jako cviceni) a pak se uvidi, co dal emoticon
15. led 2009 v 10:41  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 ninouche, ale to budou jen ty nejjobyc.veci (ja medituju denne tak hodku a tohle co poslu, je soucasti/zacatek kazde meditace nebo nektere nedelam vubecemoticon jojo, to neni jen tak, ta zmena emoticon)
a mizim, zatim emoticon
15. led 2009 v 10:46  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 stazi - jojo, uz rozumim, ja myslim, ze kdyz od detstvi se clovek nevenuje sam sobe a pak zacne s jogou, tak mu to dusevne da taky hodne (soustredeni, zklidneni, uvedomeni si vlastne sebe - jak dychas, jak se hybes atd atd) takze myslim, ze i joga muze hodne posunout v mysleni... Ja jsem se treba venovala driv hodne bojovym umenim a tam jsme meli takovy ty jednoduchy meditace a pak kdyz jsem zacala s jogou, tak mi taky hodne dala, to zalezi na kazdym, urco to neni pausalne na kazdyho, jak to pusobi, to je jasny.....
Za ty techniky predem dikec emoticon
15. led 2009 v 10:51  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
    V Rudici
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
    V Rudici
 stazi, hveru, diky za meditacni konzultace emoticon
15. led 2009 v 11:07  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 ninouche, ip s navodem emoticon
15. led 2009 v 11:18  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
    V Rudici
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
    V Rudici
 hveru diky moc, kouknu na to taky vecer, ted uz musim bezet emoticon
15. led 2009 v 11:28  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lentilka
Registrovala se 24. března 2005 na mojasvadba.sk. Přidala 371 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lentilka
  • Neví, kdy bude svatba
 dievky, ktoré máte ekzémy, čo s nimi robíte??? Premasťujete? Vysušujete? A pomáha niečo? emoticon
15. led 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lentilka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lentilka
  • Neví, kdy bude svatba
 Ešte sa musím pridať k Hauschka referenciám emoticon . Určite je super jeho normálna maskara (inú som nemala) a takisto tiene. Ja som spokojná emoticon
15. led 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
Registrovala se 31. prosince 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 407 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Pezinok, Region Pezinok.
  • Svatba byla 7. května 2011
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
Registrovala se 31. prosince 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 407 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Pezinok, Region Pezinok.
    Slovensko
 lentilka, ja sa snažím premasťovať, ale nepomáha veľmi... skôr pomohlo zlepšiť stravu emoticon a tiež nesprchovať sa vo veľmi teplej vode, mierne teplá až vlažná je tak akurát, a čo najkratšie, nech sa pokožka zbytočne nevysušuje emoticon ale to sú len moje skúsenosti, iným zaberať nemusia emoticon posledných pár mesiacov to už bolo ok, skoro som aj zabudla že ekzémy existujú, ale posledný týždeň tak nejak sa začali objavovať, viacero malých...obviňujem z toho počasie, vždy keď je vonku takýto mráz ekzémy sa objavia (respektíve zväčšia)...možno náhoda, ale aj tak, radšej už nech je jar emoticon
15. led 2009 ve 13:08  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 hveru, prosim taky navod do ip emoticon ja praktikuju vytani slunce rano jako warm up a protazeni emoticon
15. led 2009 ve 13:12  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lentilka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lentilka
  • Neví, kdy bude svatba
 mmm... dostala som nejaký alkohol so sírou, že vraj je to dobré už neviem či na seboreu či niečo podobné... lenže štípe to jak ďas a vysušuje to, tak sa to bojím používať... a tvár si mastím/krémujem tak normálne, ten fliačik ani špeciálne nepremasťujem...
mám to na tvári, takže tam horúcu vodu veľmi nedávam... hádam tá jar pomôže... ale zdá sa, že zima ešte chvíľu potrvá
kessinka, a keď ti zmizli tie ekzémy, to ti zmizli len tak?
15. led 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 catf - na to jsem rano lina emoticon vitam slunce se psem na prochazce, teda tedka zatim za tmy, ale ono uz se zacne brzo rozednivat driv emoticon uz se moc tesim na jaro a leto, uplne miluju na jare tu krasne cerstve zelenou travu emoticon A jdu poslat tu ip emoticon
15. led 2009 ve 13:19  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ji.black
Registrovala se 21. února 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 7 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ji.black
Registrovala se 21. února 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 7 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, zdravím vás všechny, občas sem zajedu a pročtu, jednou nebo dvakrát jsem myslím i přispěla zkušeností, teď mám prosbičku. 17-ti měsíční syn má atopický ekzém. emoticon Jsem v tom nováček a budu vděčná za rady, co používat, ať už vně nebo i vnitřně. Zatím jsem používala: Měsíčkový krém od Naděje (na promaštění suchých červených míst), Weledu měsíčkový olej (po koupeli), Alverde sedmikráskový krém na opruzeniny a Alverde sedmikráskový pečující krém (hlavně na obličej ven), Lavera opalovací krém a obyč. dětské mýdlo při mytí zadečku po stolici (neb dopotřebovávám zásoby).
Co se týče jídla, malému vařím pořád zvlášť, a jídelníček jsem mu od roka víceméně neměnila, už nekojím, ale mléko ráno dostává (sunar bez cukru) a večer ho má v kaši, na svačinky různé ovoce nebo sem tam suché pečivo, k obědu vařenou zeleninu, maso a na zahuštění různě - červenou čočku, pohanku, rýži, těstoviny. Nesolím, jen před podávání přidám lžičku kvalitního panenského olivového oleje.
Díky za rady a tipy emoticon
15. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
    Slovensko
 lentilka, väčšinou rýchlo prídu, chvíľu ma potrápia a potom zase zmiznú, zase mám pokoj chvíľu a tak sa mi to opakuje..našťastie poslednou dobou sa predlžujú tie chvíľe pokoja a skracujú tie kedy ma trápi...ale ako sa vraví aj o aftách, neliečený za 14 dní, s liečením za 2 týždne emoticon
premasťovať cítim že potrebujem, keď to nemám mastné mám tendencie si to škrabať (nevedomky samozrejme), čo by mi ho len zbytočne rozšíri a hojil by sa dlhšie...či to pomáha aj iným spôsobom neviem
15. led 2009 ve 14:06  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 lentilka, mne se tohle dela na oliceji, kdyz pouzivam krem, co neni dost mastnej..takze ja bych to nevysusovala zadnym alkoholem ale snazila bych se to zklidnit..ty kvetinove vody jsou na to dobre plus mazat jemnym kremem ...a cim si vlastne oblicej mazes?

hveru, diky moc za link..hned na to mrknu emoticon
15. led 2009 v 15:48  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lentilka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lentilka
  • Neví, kdy bude svatba
 catf, na tvár teraz strieham Nechtíkový pleťový krém od Weledy s ukľudňujúcim chemickým (krém z čias mojej bezproblémovej pleti) s pantenolom emoticon...
nemám na tvár stály krém, lebo krém, čo by mi naozaj sadol, som nenašla...

Inak čo hovoríš na striedanie prípravkov? Lebo celkovo dva-tri dni používam niečo, potom sa mi zdá, že to prestalo fungovať, resp. nefunguje, tak zoberiem niečo ďalšie...
15. led 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 lentilka, to jsem si vsimla emoticon
jak vlastne posuzujes, co ti vyhovuje a co ne? ja bych totiz pouzivala jeden krem minimalne dva tydny, pokud to hned nejak neirituje nebo nevysusuje....jinak poradne nikdy nepoznas, jak na tebe ucinkuje..
15. led 2009 v 17:53  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš