Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja tedy musim rict, ze umely stromek je mi tak nejak nesympaticky ..... zatim stromek neresime a asi dlouho nebudeme. Vanoce stejne slavime doma u rodicu a budeme i s detma, takze stromky se u na snevedou :-D
Odpovědět
Lenti, měla jsem ji dnes jen krátce, cca od půl desáté do půl páté a neodpadlo nic. Ona spíš obarví, nedělá nějaký velký povlak, tak si myslím, že opadávání nehrozí, spíš rozmazání (ale to se taky nestalo). Hani, tyjo, to je drsné, kupovat větve :-D Ale ve větších městech pochopitelné. K tomu kašli mi napadá, jediné - jestli dost piješ, aby se hleny zředily a vykašlávání Ti nečinilo potíže (pardon za naturalismus).
Odpovědět
Profilova fotka
taky se mi umely stromek nejak nezamlouva... myslim, ze asi fakt bude vic eko ten zivy, mne vzdycky jima hruza, co vse je z umele hmoty a jak dlouho se to asi rozklada... nebo jinak likviduje ]-( Navic umely stromek nevoni, leda zase umelou vuni :-) V eko institutu Veronica mi kdysi rekli, ze nejlepsi je mit stromek zivy v kvetinaci, celorocne na balkone nebo na zahrade a na Vanoce uvnitr. Ale chce to asi zkusenosti, protoze jednou jsme doma zkusili a on nam uhynul, protoze neprezil ten teplotni sok :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jeste jeden tip na eko vanocni stromecek jsem si vzpomnela! krasny stromek k pestovani uvnitr je araukarie (blahocet), pokud je trosku vetsi, da se nejakyma lehkyma ozdubkama taky nazdobit... mivala ji babicka (to ale byl "stromecek" az do stropu:-) ) a byla to krasa...
Odpovědět
Profilova fotka
ok, ste ma utvrdili v zivom. Moj manzel, ktory totiz trpi "nedostatkom" lesov a najma tych ihlicnatych, kedze v Belg. je vsetko zastavane mi tvrdil, ze umely je ekologickejsi, lebo predsa tie chudatka stromceky nemusia vyrezavat kazdy rok. ps: on ked prisiel prvy krat na SK tak cely cas iba cumel von oknom pokial sme sa netarali v prirode a bol uzasnuty ze aka je vsade uzasna priroda :-D vtedy som sa na nom smiala a teraz mi ta priroda a cerstvy vzduch chybaju :-( Antwerpy su totizto najznecistenjejsim mestom ]-( v EU este spolu s nejakym nemeckym :-S
Odpovědět
hana_r: na ten kasel zkus mozna zodac, jestli to uz trva tejden, pry by mely splasknout sliznice a celkove se to spravit, i kdyz to neni alergickyho puvodu. My mame s pritelem malinkej umelej stromecek (30 cm vysokej), pac vetsi by se nevesel do bejvaku :-))) Zatim nam to staci
Odpovědět
Profilova fotka
juju, tvuj manzel je Belgican? ninouche ma dobrej napad s tim stromkem v kvetinaci - to udelame, az budeme mit deti. Tady jsou teploty celkem stabilni, takze by mohl prezit :-)
Odpovědět
hana_r: na ten kasel urcite Stodal :)))) Ne, fakt je skvelej, na jakykoliv typ kasle, me to vzdycky strasne ulevi i kdyz uz vykaslavam... Zkusila jsem od toho Boironu vic homeopatik, ale tenhle sirup vede na plny care... Fakt super
Odpovědět
kaculienka:tak stodal jsem jeste nezkousela - to je sirupek jo?
Odpovědět
Hani mě na kašel odkášlávní dali ted v lékarně Mullerovi pastilky s jitrocelem, mateřídoškou a vitaminem c. a musím říct, že mi to pomohlo. pastilek ( bonbonu) je tam 12, mam je od uterka asi, nijak pravidelne je necucam, a uz v patek jsem byla v pohode, bez nutkani kaslat, cista . a chutnaji dost podobně jako hašlerky
Odpovědět
tady je link http://www.lekarna-melnik.cz/shop.php... ja mám na krabičce s 12 pastilkami cenu 44,5 ve složení je asi 15 bylinek =-) ale je tam barvivo E150d tak to není úplně košér
Odpovědět
aještě něco jsem k nim našla, jejich ofiko web http://www.muller-pharma.cz/doplnky-s...
Odpovědět
Článek se načítá
princez - E150d je přírodní,je to karamel ;-)
Odpovědět
jo ?? =-) tak to pak jo ;-) :-) na barviva někde seznam mám, ale je toho na mne moc moc se to naučit :-|
Odpovědět
no, nebudu dělat chytrou, že je umím nazpaměť, mrkla jsem se do seznamu ;-)
Odpovědět
Děkuji za rady, dnes jsem koupila ten stodal, tak uvidím.
Odpovědět
Jojo, Stodal je sirup, uvidime co na to hana_r :) Doufam ze to bude OK :)
Odpovědět
jinak jsem hodila do kalisku srovnani mooncup a lunette kdo by mel zajem
Odpovědět
Josefko, jeste jsem se prosim prosim chtela zeptat, na tu protiplisnovou. Od zacatku beru tu aloi, drzim to tedy tyden, ted jsem zakoupila lactobacilus. Mam ho zacit uz ted nebo treba jeste pockat az se ty potvory vic vyhubi aby nesezraly i ten lactobacilus nebo on naopak pomuze se jich taky zbavit?
Odpovědět
Profilova fotka
kaculienko, beres jenom tu aloe nebo jeste neco jineho? Mas samotny lactobacillus? Na plisne je jeste dobra tzv. Sacharomyces bouldari.
Odpovědět
ne, beru jenom tu aloi... mam lactobacilus acydoplhylus, ten druhy nazev mi nic nerika... to je neco extra nebo to muze byt spojeno s tim lactobacilem?
Odpovědět
Profilova fotka
muze to byt spojeno, je to vlastne typ kvasinky, ktery zije v nasich strevech a je pro nas dobry a vytlacuje tu spatnou kvasinku. Nekdy byva v kombinaci s ostatnima probiotickyma bakteriema a nebo se da koupit samostatne. Jestli beres jenom aloi, tak bys mohla ten laktobacilus zacit jist taky
Odpovědět
OK, diky moc za radu!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem vcera vyzkousela dle vas dynovy olej na plet a je to super!!!! Uplne nadherne mi vycistil oblicej! Dokonce i cerne tecky na nose jsou pryc!!!! Opravdu super! Sice ta cena neni moc fajn, ale stacilo par kapek! Takze doufm, ze vydrzi dlouho!
Odpovědět
Profilova fotka
janee, aj čierne bodky??? uá, asi vymením mandľový za dyňový x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janeee akým spôsobom si použila ten olej ???m Po umytí alebo si ho dala do lávovky????
Odpovědět
Profilova fotka
No fakt, jsem uplne nadsena!!! Normalne jsem si vycistila plet plet.vodou Alverde, mam tu z morskyma rasama na smisenou plet, pak jsem si navhlcila ksichtik vodou a jemne natrela olejikem, fakt jen par kapicek! A rano jsem uplne koukala do zrcadla!! Mandlovy nemam, ten nevim, kde bych mela koupit v Brne...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak se divate na bio veci z Ciny? ja uplne koukala, kdyz jsem si chtela koupit bio pohanku a ve zdrave vyzive ji meli z Ciny! to jsem si radsi pak vzala nebio, ale ceskou... Uplne me to soklo!
Odpovědět
Taky se mi zdá, že se mi po dýňáku póry tolik nezanášejí (že by černé tečky zmizely s tím nepočítám, trpím na ně hodně ]-( ) a že celkově jakoby sjednocuje pleť. Mám ho fakt ráda :-D Řasenku Alverde jsem přechválila, myslela jsem si, že opadávat prostě nemůže, ale včera jsem ji po cca 7 hodinách opadanou měla. No nic, nevadí, je to holt něco za něco, budu si to muset hlídat.
Odpovědět
Ta já hlásím po párdenním užívání echinaceny uplne vyleceni kasle :-o jsem stastna jak blecha! Budu to uzivat jeste tak deset dni. Dneska jsem si koupila quinou, tak jsem zvědavá, jaká bude :-) a tužka na oči lavera mě nakonec příjemně překvapila!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?