Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
princez, ja mela sice mensi spotrebu plast.lahvi, nez jednu za mesic, ale budu verit tedy hermince o tom kyselem prostredi jsem nevedela.. po nipaci akci vzdycky jakoze vydezinfikuju plet.tonikem od hauschky.. ad vitaminy-asi ty stejne jako na plet vseobecne,ne? (zinek, pupalka, pangamin atd.)
Odpovědět
Lnetilko, ještě mi napadá, piješ dost?
Odpovědět
Staz a to ji klidne, veř, to má pravdu, hliník a kyselé ....zejména proto nejsou ty hliníkové konzervy na různé kompoty vhodné, jsou tam ovocné kyseliny, a jiné sladkokyselé nálevy
Odpovědět
Ano, pupalka, na tu jsem zapomněla. Nebo brutnák.
Odpovědět
tak ted muzu zkusit haut vital z dm tedy :) a konecne tu spirulinu ale laktobacily jeste nakoupim, ty se u nas doma moc potrebny.. :-|
Odpovědět
Princez, jojo, a manžel má ty "plechové" kompoty tak rád a nemůžu mu to vymluvit ]-( (žel, mandarinky nebo ananas by asi doma zavařené nebyly to pravé, nehledě na cenu).
Odpovědět
hermi, celkovo myslím že aj áno... aj by som povedala, že som z toho zúfalá, ale po 3 mesiacoch som už čiastočne rezignovala... už sa len mažem zinkovou Weledou a čakám na zázrak stazi, to tonikum od hauschky nie je zlý nápad... mám doma... dievčatá, ďakujem za rady, ďalšie prečítam zajtra, odchádza batéria =-)
Odpovědět
ha, co je ta zinkova weleda, lentilko?
Odpovědět
Lentilko, docela Ti věřím :-( Jen co se moje pleť trochu vyhrabala z vysazení HA, brala jsem další hormony v podobně Norethisteronu (cyklodovolená s MS by byla hooodně nepříjemná) a teď, rok po vysazení HA, jsem v podstatě tam, kde jsem byla ;-(
Odpovědět
Staz tvuj prispevek v 20,36 - nektera slova mi tam nesedi =-) :-D co pijes? zase to barollo ? :-N :-N Hermi já mu tááák rozumím |-| |-| anas z plechu x-) jenže u nás jiný není, vietnamci mají v zelenine nezralý živý, a do velkoměsta jedu tak jednou za měsíc =-) ale díky Karkulce jsem zjistila, že v Intersparu ( ketrý teda u nás není =-) ) mají super biokoutek, když už nic, tak tam měli naposledy živý krájený ananas x-) a tááááááák dobrý 8-)
Odpovědět
Princez, to jsme na tom podobně, u nás v zapadákově ten čerstvý ananas snad ani nemají :-|
Odpovědět
holky, mate nekdo cerstvou zkusenost s makeupama od lavery? zkousela jsem ho jan tak na ruku v drogerce a zdaly se mi jakesi ridke... na zakryti jebaku nedostatecne :-) zkousela jsem levandulovy olej, ale tvorily se mi po nem jakesi megasopky :-( ted to mazu la roche posay, jim becko a zinek a uklidnilo se to jakz takz...
Odpovědět
Článek se načítá
jo jak psala Staz o tom vzkradeným Bioo v paladiu kdo vi jak to vubec je 22.10.2008 Prodejna v Palladiu se přesouvá do Chodova Prodejna v Palladiu, která je v současne době uzavřena bude přesunuta do obchodního centra Chodov. Najdete nas v přízemi v pasáži u hypermarketu. Otevíráme začátkem listopadu. Tešíme se, že nás na Chodově navštívíte. Prodejna s přírodní kosmetikou v OD Kotva funguje bez přerušení.
Odpovědět
Rosi, o Laveře psala Minnie, že moc nekryje (podobně jako Alverde).
Odpovědět
piju caj, princez a to byla normalni nepreklepova reakce na herminku :-D cemu z toho nerozumis? rosino, make-up lavera je fajn, ale je opravdu malo kryci..jinak tedy nevim o nicem, co by jako jebaky poradne zakrylo - pytlik na hlavu mozna? :-D anti age make-up od logony kryje nejlip, i dr.hauschka kryje lip nez lavera.. (la roche jinak neni prirodni, kdybys to nahodou nevedela :)
Odpovědět
tak na chodov me ani nehne :-p presne, kdo vi, jak to vlastne s biooo bylo..
Odpovědět
Staz nerozumim : laktobacily ... ty se u nas doma moc potrebny = ty jsou ? nebo ty se u nas doma moc spotrebuji ? oboje v podstate stejny vyznam, jen by znacilo, ze do toho je zapojen i polovice
Odpovědět
Stázi, jojo, ptylík nebo škraboška :-D S tím Biooo jsem to spíš pochopila tak, že koupili ten stánek v Kotvě a bylo by poněkud neefektivní mít dva obchody vedle sebe, tak se stěhují na Chodov, ne? Ale v té Kotvě je to celkem malý stánek, asi tam nemají vše, co bys chtěla, že?
Odpovědět
:-D princez, presne-se=jsou-je do toho zapojen i polovice, pac prochazi osetrenim (a ja pujdu taky), ktere nam ty chudinky vsechny vybije..
Odpovědět
spíš si myslím, že v Palladiu jim napálili nájem ale předpokládaný zisk tam není takový jak plánovali v podstatě má Hermi pravdu, je to tam neefektivní
Odpovědět
preve..v kotve je maly stanek.. a timhle prekopirovanym sdelenim mi teda nedoslo, ze to jako nove koupili..jako obchodni zamer teda blby (na co teda investice do interieru prodejny v palladiu, do reklamy..) a pak si koupi stanek u konkurenta v kotve? asi maji v palladiu fakt spatnou ostrahu/zabezpeceni :-D
Odpovědět
no to je jedno, jdou jinam , ani nevim kde je ten Chodov to je tam u D1 ? =-)
Odpovědět
evi, taky moznost :-D ale to kazdopadne neresi to, ze budu muset chodit obcas nakupovat jinam..
Odpovědět
anastazie: jo, to la roche sem nasyslila v lekarne vzorecky, kdyz uz jsem nevedela jabakama coby :-D prirodni oleje (krome bodove tea tree) vubec nezabiraly :-(((, zkousela jsem i cisty klickovej a nic... skvele kryje dermacol cover, ale ten je fakt dost srackoidni.
Odpovědět
Princez, jo, u D1 :-) Bych řekla, že se ty nájmy v nákupních centrech moc lišit nebudou (i kfyž v centru Prahy budou asi přece jen vyšší).
Odpovědět
hej a ma plet po vysazeni HA je jakasi hnusna cela, nejen jebaky, ale i struktura a vsechno ostatni! :-S ]-( :-S absolutne nechapu, z ceho vznikaji napuchle pupeny velikosti padesatniku, to jsem nikdy nezazila!
Odpovědět
Stázi, v centru je ale dost přírodních obchodů, ne? Prý je teď nějaký nový v Truhlářské. Rosi, jasně, každému sedne něco jiného ;-)
Odpovědět
Hermi aha, D1, tak tam jsem byla naposledy v dobe, kdy tam nestala jeste ani jedna z tech budov si akorat pamatuju, ze jsme tam kvuli necemu byli s tatou , asi dvakrat tehda tam bylo jen metro, lavka pres dalnici, trochu panelaku a jinak pole =-) :-N ale proc jsme tam jeli to uz nevim, asi nejaky obchod s technikou
Odpovědět
rosi, jo, ja jen kdyby nahodou :) no kdyz uz o sebe priordne pecuju, tak bych to rozhodne nezazdivala chemickym make-upem.. ale chapu to bezmoc, me dohnala k ustrizeni ofiny.. :-D
Odpovědět
Staz a jak se ustrihne ofina? to tam pak máš vlasy na ježka? =-) :-N :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?