Poptávka - kameraman Rožnov pod Radhoštěm

Profilova fotka
Dobrý den, poptávám kameramana na náš svatební den, 10.9.2022, okolí Rožnova pod Radhoštěm. Děkuji za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín se mi nedávno uvolnil. Rád Vaši svatbu natočím. Pokud budete mít zájem, neváhejte mě zkontaktovat v soukromé zprávě, nebo e-mailem, kde probereme podrobnosti. Přeji hezký den. Martin Jurča
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@lenka_valkova Dobrý den. Rád vám váš Svatební den natočím. Více informací na mém profilu. S přáním hezkého dne Roman Bláha
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, dávam ti do pozornosti aj super novinku, náš Poptávač - https://www.beremese.cz/poptavac 🙂 Stačí zadať dopyt a my tvoju správu odošleme všetkým Profesionálom, ktorých je momentálne viac ako 200! 🙂 Ich portfólio si vieš pozrieť aj tu: https://www.beremese.cz/catalog/ 😎 P.S. - Vzhľadom na to, že sa nám tu posledné obdobie množí skrytá reklama a pre zachovanie férového a korektného prostredia pre našich Profesionálov, ťa chcem zároveň poprosiť, aby si nás informovala, ak by ťa na základe tejto diskusie oslovovali dodávatelia, ktorí nemajú označenie PRO / Profesionál. 🙂 Spoznáš ich jednoducho. Naši Profesionáli majú krátke označenie PRO pri profile tak, ako vidíš v predošlých komentároch v tejto diskusii alebo po kliknutí na ich profil sa ti zobrazí riadny profil Profesionála s kontaktnými údajmi, portfóliom a podobne... Našim cieľom je podporovať tých, ktorí sú členmi nášho katalógu a pomáhať im. Skrytá reklama od dodávateľov, ktorí chcú obchádzať naše Podmienky používania, tu nebude nikdy povolená, ani tolerovaná. Prajem krásny deň. 🙂 Miška z Beremese
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, mrkněte na naše stránky a vyberte si svatební balíček, který Vám vyhovuje 🙂 Přeji hezký den Fürst
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný a moc rád vám svatbu natočím. Mrkněte na web a kdyžtak stačí hodit zprávu do formuláře 🙂) mějte se hezky! Ondra
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?