Poptávka - kameraman Rožnov pod Radhoštěm

4. dub 20225

Dobrý den, poptávám kameramana na náš svatební den, 10.9.2022, okolí Rožnova pod Radhoštěm. Děkuji za nabídky

• Dobrý den,

Váš termín se mi nedávno uvolnil. Rád Vaši svatbu natočím. Pokud budete mít zájem, neváhejte mě zkontaktovat v soukromé zprávě, nebo e-mailem, kde probereme podrobnosti.

Přeji hezký den.
    Martin Jurča

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• @lenka_valkova  Dobrý den.
    Rád vám váš Svatební den natočím. Více informací na mém profilu.
    S přáním hezkého dne Roman Bláha

• Sponzor fóra
  • Ahoj, dávam ti do pozornosti aj super novinku, náš Poptávač - https://www.beremese.cz/poptavac 🙂 Stačí zadať dopyt a my tvoju správu odošleme všetkým Profesionálom, ktorých je momentálne viac ako 200! 🙂

Ich portfólio si vieš pozrieť aj tu: https://www.beremese.cz/catalog/ 😎

P.S. - Vzhľadom na to, že sa nám tu posledné obdobie množí skrytá reklama a pre zachovanie férového a korektného prostredia pre našich Profesionálov, ťa chcem zároveň poprosiť, aby si nás informovala, ak by ťa na základe tejto diskusie oslovovali dodávatelia, ktorí nemajú označenie PRO / Profesionál. 🙂 Spoznáš ich jednoducho. Naši Profesionáli majú krátke označenie PRO pri profile tak, ako vidíš v predošlých komentároch v tejto diskusii alebo po kliknutí na ich profil sa ti zobrazí riadny profil Profesionála s kontaktnými údajmi, portfóliom a podobne... Našim cieľom je podporovať tých, ktorí sú členmi nášho katalógu a pomáhať im. Skrytá reklama od dodávateľov, ktorí chcú obchádzať naše Podmienky používania, tu nebude nikdy povolená, ani tolerovaná.

Prajem krásny deň. 🙂

Miška z Beremese

• Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, mrkněte na naše stránky a vyberte si svatební balíček, který Vám vyhovuje 🙂

Přeji hezký den

Fürst

• Hezký den, termín mám volný a moc rád vám svatbu natočím.
    Mrkněte na web a kdyžtak stačí hodit zprávu do formuláře 🙂slight_smile: mějte se hezky!
    Ondra

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Kdekoliv po ČR. Video jako krátký klip + delší dokument. Natáčení dronem. Zachycení atmosféry bez přehnané stylizace. Dokumentární focení...
    Jmenuji se David a žiji v Praze, pokud budete chtít natočit svatební video, či video jiného tématu, neváhejte se na mě obrátit. Dojíždím po celé ČR.

Banda sympaťáků, kteří do každé zakázky dávají vše a dojedou za Vámi kamkoliv. Foto, video i svatební DJ - vše v nejvyšší kvalitě a s maximální péči.
    Články od našich partnerů
    Dokonalá svatba? S těmito 5 tipy to hravě zvládnete
    Výběr svatebního termínu podle numerologie
    4 tipy pro moderní a zároveň nadčasové svatební fotografie
    Archiv článků od partnerů