Poptávka kameraman 19.6.2021

Profilova fotka
Ahoj, sháníme kameramana na svatbu do Miletína 19.6.2021, rádi bychom zachytili obřad a zážitky jako chytání kytice, první tanec atd (svatební přípravy se mi na videích moc nelíbí). Najde se zde někdo, kdo má ještě v tento termín volno? Rozpočet máme okolo 13.000. Rádi bychom krátké i delší video.
Odpovědět
Profilova fotka
@nicola_mala Dobrý den, informace posílám do Vaší zprávy, koukněte a odepište mi tam, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
@nicola_mala Dobrý den, termín 19.6.2021 máme volný. Rádi Vám svatbu natočíme. Více informací zasíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Příjemný den, za náš svatební vyhledávač bych doporučila K VISION, Jana Kamenáře nebo Forpix videography. Pokud byste měla zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete zmiňované kameramany rovněž kontaktovat. Najdete tam další dodavatele, kteří vykonávají svou práci ve Vašem okolí. Ať Vám vše vyjde! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, na ceně se určitě nějak domluvíme, ukázky mé práce a podrobnosti zasílám do interní zprávy. Přeji hezký den Fürst
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte se na má svatební videa, kde najdete i svatební balíčky. https://ulrichballz.cz/svatebni-video/ Pokud se Vám bude má tvorba líbit, tak svatební termín mám volný a svatbu Vám rád natočím. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Pokud jste si ještě nevybrala, zde zasílám ukázky svých prací 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?