Kameraman - 29.7.2023 - Rožnov pod Radhoštěm

Dobrý den, bohužel nám ze závažných zdravotních důvodů odpadl domluvený kameraman na náš svatební den a rádi bychom touto cestou oslovili nějakého kameramana v okolí Rožnova pod Radhoštěm. Obřad bude probíhat ve Valašském Meziříčí a svatební hostina v Rožnově. Svatba bude ve stylu první republiky (téma: Great Gatsby). V případě, že by se tu našel šikovný kameraman, (který by se trefil do našeho rozpočtu - probrali bychom případně ve zprávách), budeme rádi, když se nám ozvete. 🙂 Děkujeme. Terka & Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín 29.7. mám momentálně ještě nerezervovaný. V případně zájmu se prosím podívejte na webové stránky. V případě zájmu se můžeme spojit telefonicky či SZ. S přáním pohodového dne Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenujeme se Tereza a Zdeněk, fotografka a kameraman, jsme mladý pár, který společně dokumentuje svatby a tvoří pro Vás příběhy po celé ČR 🙂 Většinou jezdíme jako sehraná dvojka, která se společně s Vámi zasměje, ale klidně za Vámi dojedeme jako jednotlivec 🙂 Více informací najdete na našem WEBU, který je na začátku tohoto příspěvku🙂 Nabízíme také další služby (fotokoutek či instax, fotoplátna, rekvizity a cedulky, svatební oznámení a noviny, kapela, DJ, kadeřnice, vizážistka a další..) 👍 Do soukromé zprávy Vám zasíláme více informací 💬 Těšíme se, až Vás poznáme 🙂 Foto - Video Chameleon 🦎
Odpovědět
Profilova fotka
@terezch92 Hezký den, a jaký tedy máte rozpočet? Děláme videa na míru v různé cenové kategorii, napište mi zprávu, povíme si více 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte ode mě soukromou zprávu. Hezké pondělí! 🙂 Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jsem Martin a zabývám se focením a natáčením videí. Pracoval jsem na dokumentárních projektech s humanitární a sociální tematikou různě po světě, jsem tedy zvyklý pracovat s citem a ohledem na ostatní. Vaši svatbu zachytím bez výrazného zasahování do jejího děje. Budu se soustředit na unikátní okamžiky lidské sounáležitosti a poezii okamžiku, která probíhá jaksi mimoděk, když se lidé uvolní. Většinou pracuji s manuálními skly, které obrazu dodávají unikátní filmový vzhled. Za svou práci jsem byl oceněn např. na Czech Press Photo i na mezinárodních soutěžích, zaručuji tedy vysokou vizuální kvalitu, zároveň jsem však cenově dostupný a přístupný dohodě. Ukázky mé práce najdete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, stačí si jen vybrat jeden ze svatebních balíčků. Přeji hezký den Fürst
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, svatbu Vám rád přijedu natočit. Na ukázky videí můžete kouknout na profilu nebo webovkách. Pokud by se Vám videa líbila, budu rád, když se na mě obrátíte. Hezký den. Ondra
Odpovědět
Profilova fotka
Termín máme volný a info k natáčení Vám posílám do Vaší zprávy, odepište mi tam, díky zdraví Bajer video
Odpovědět
Dobrý den, všem mockrát děkujeme za zprávy a nabídky. Kameramana jsme již našli. 🙂 Terka & Petr
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Rád nabídnu své služby kameramana Cestování po celé ČR, příznivé ceny od 11.999,- Kč. Možnost dronu či druhého kameramana, dlouhé video či natočený obřad. Podloženo smlouvou a kvalita ve 4K. Přeji pěkný den a budu se těšit na případnou spolupráci. www.tazkymateo.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?