Nevěsta 2012 z Ostravy. Místo, šaty...poraďte

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky ,plánuji letos v září svatbu a pořád jsem na vážkách kde se vzít a kde mít hostinu... kde sehnat nejlepší šaty :-p atd. máte někdo radu?
Odpovědět
Ahojky já jsem měla všechno na jednom místě obřad v zahradě hostinu v restauraci pokud chcete vidět jak to vypadalo mrknětě na stránky kameramana Petr Trávníček (videostudio-hd) v ukázkách je videoklip Jiří Koběrský – Zázrak lásky to je naše svatba šaty jsem měla kupované přes internet manžel si oblek koupil v polsku a návrhy na tabuli jsem si dělala sama mám studio.pokud by jste chtěla nějak poradit pisněte
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak včera jsem se byla dívat na šaty v salonu Karina.Jsou tam moc pěkné šaty a milé a ochotné panííí ;-) Jinak kde budeme mít hostinu stále nevím... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky já mám v plánu dojít salonu Laura,ale nevím zda-li je ještě brzy.Už máte nějaké přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
@anex1 ahoj a kde jste teda měli tu hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
@sabinka90 brzy určitě není! Letos je moooc nevěst a je lepší si pospíšit a vybrat si ty nejhezčí šaty! jinak pak 18-19.2 bude svatební výstava v hotelu Clarion u Čez areny ,tam se určo chystám. Bude ta vše pod jenou střechou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mám svatbu tenhle rok šaty mám také se svatebního salonu Karina je to tam super :-)
Odpovědět
@lucinda11111 Už jsi něco našla? Myslím, že nevěsty bývají dost spokojené se zámečkem v Ostravě Zábřehu, Porubě. Pak je hezká Raduň, Loděnice u Opavy, Albertovec ve Štěpánkovicích (ale to už je pro Tebe asi daleko ...)
Odpovědět
@janictourek fakt sedi? Ty, ktere jsem si vybrala, tak nemaji, ale slibili mi je "usit na miru", ale mam trochu strach, jak budou sedet a vypadat, kdyz je ted nemuzu vyzkouset
Odpovědět
@dadulkap jj, fakt sedí, já si je nechávala šít na míru a naprosto perfektní (můžeš juknout ke mně do albíčka). Měla jsem spojení 2 šatů - Vanilla a Illusion. Paní Andrejka i paní švadlenka z Emmi Mariage úplně skvěle pochopily, co potřebuju a jak upravit moje míry, aby to všechno sedlo na milimetr a výsledný efekt byl opravdu perfektní, šatičky mi sedly skvěle a byly jako druhá kůže, takže i když chápu, že máš trochu strach, já ho taky měla (protože člověk opravdu nikdy neví), tak můžu vřele doporučit ;-). Paní Andrejka i paní švadlenka jsou prostě profesionálky a mají to v oku ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
@v0803 jj jsou tam moc ochotné paní a pěkný výběr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holky jak pokračují vaše přípravy? Máte už objednané dorty a koupené ňáké ty doplňky??? :-p
Odpovědět
vrcka hostinu jsme měli v restauraci Silma v Rychvaldě.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky znáte Třebovický Mlýn máte ňáké info či zkušenosti? zvažujem pronájem kulturáku nebo tak něco, našla jsem na netu kulturní dům v Muglinově vypadá to dobře tak nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
myslela jsem Třebovický ALTÁN :-p jinak chystám se o víkendu na svatební veletrh, chystáte se někdo taky? :-)
Odpovědět
@vrcka Ráda bych na veletrh zašla. Doufám, že se podaří splašit nějaké prstýnky. Měl by tam vystavovat i Rýdl, tak snad... Oznámení už máš? Budeš dělat sama, nebo ...?
Odpovědět
@moonie my jsme vybírali u Rydla v Praze a má moc krásné prstynky..a na veletrhu dava 10% slevu, coz se hodi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme hostinu v penzionu Setina :) Vyšli nám vstříc s obřadem,který budeme mít na místě, můžeme si donést vlastní alkohol a také koláče, cukrovi a sladkosti. Tak doufám, že se nám tam bude líbit. Šaty mám z Polska a musím říct, že jsem nadšená. Skvělý přístup a nadherné salony, takové jsem v Ostravě neviděla ani jeden. Jinak fotografku máme Míšu Bernartíkovou, kameramana Kamila Vitáska a hudbu duo White. Tak snad i tam všechno klapne na jedničku. Uvidíme :)
Odpovědět
@dadulkap To moc ráda slyším :-) Já totiž moc nevím, jak to s prstýnky na veletrzích probíhá :-) Dá se tam vybírat z katalogů a případně hned zadat objednávku? Anebo tam má jen omezený výběr?
Odpovědět
@moonie Tak to úplně neporadím, jak to probíhá, my byli na prodejně v Praze...ale je fakt, že ty makety prstenů balili na veletrh do bratislavy, takže určitě Rydl vozi i sebou...a objednávka určitě půjde udělat rovnou...ale v podstatě ty prstýnky, co má na stránkách, tak jsou úplně podobné jako v reálu..
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie No už se těším na veletrh,byla jsem loni na Černé louce a letos všechny veletrhy vychází když jsem v práci:( a v neděli si domluvím dřívější odchod ;-) Taky už koukáme po prstýnkách tak jsem zvědavá co na veletrhu uvidím :-D No oznámení stále špekulujem zda udělat nebo koupit. Některá jsou fakt tak primitivní,že si je dokážeš udělat sám..,ale jde o ten čas :-( Jak ty? Tak ještě uvidíme, doufám,že je ještě dost času ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martella to je právě supr výhoda moct si donést svůj alkohol, všude kde jsem se ptala já je za to poplatek a u jednich dokonce 4.000Kč polatek za donášku vlastního alkoholi, no a to už se ti pak holt nevyplatí:( Zvažujem tedy pronájem kulturáku.dneska se máme odpoledne sejít u jednoho a paní,tak uvidíme.
Odpovědět
@vrcka Čas je náš největší nepřítel :-) Moc ráda bych oznámení udělala sama, tak uvidím, jak vyjde čas. Pokud nevyjde, tak uvažuju o L+L studiu, ať taky nechám vydělat našim českým řemeslníkům :-) Jinak veletrh na Černé louce prý bývá lepší, ale je až za 14 dní safra práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka My máme povinný odběr 1 dcl tvrdého a 3 dcl vína, ale setkali jsme se taky s tím, že na mnoha místech to bylo uplně zakázané, takže na toto jsme v pohodě přistoupili :)
Odpovědět
Profilova fotka
@martella jojo taky jsem už o tom slyšela. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie No loni jsem byla poprvé a fakt se mi to tam líbilo! Taky bych chtěla jít,ale ten březen bude složitější :-| budu muset kouknot na to studio ;-) Jinak ta oznámení si ted hodně lidí dělají třeba jen s fotkou a textem... což je docela jednoduché a zvládne to každý sám . Když jsem okukovala některá pěkná oznámení tak stála od 30kč nahoru a to bez textu,to se pak pěkně prodraží :-.
Odpovědět
@vrcka Oznámení s fotkou jsou jednoduchá a fajná, jenže já na všech fotkách vypadám jak debil :-( Takže asi ne-e. Moc se mi líbí ty krajkové, jak to mám u sebe v jedné kolekci, takže mám schízu: vyrobit to sama (shánět krajky, stuhy, děrovačku ... ), anebo pohledat na fleru, jestli by mi to někdo nevyrobil, anebo rezignovat na krajku a nechat udělat nějakou klasiku v tom studiu. Je pravda, že jsem to moc nestudovala, a třeba dělají krajková oznámení i tam :-| Tak snad mám ještě nějaký čas na rozmyšlenou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie ahoj,koukala jsem na ty oznámení u tebe.Ty krajky jsou fakt moc pěkné ;-) Mě se moc líbí i ty mašličky. A to by nemělo být zas tak složité,děrovačku někde půjčit a mašličky se dají koupit teda pěkné stuhy :-N jsem se těšíla jak se budu vdávat atd. a nakonec to je nekonečnýýý boj a shánění :-D
Odpovědět
@moonie tak to zkus poptat na facebooku Svatba stylově, jestli by ti to nevyrobili a za kolik. Dělají i svatby na míru, tak by to mohli umět...
Odpovědět
Profilova fotka
holky koukala jsem na netu na stránky svatbadekor.cz a jsou tam boží věci ;-)
Odpovědět
@vrcka O to víc si pak budeme vážit toho klídku po svatbě :-D A svatební cesty! Já vyzkouším jedno testovací přáníčko a uvidím, jak mi to půjde :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?