Hudba na svatbu, 19.9.2019 u Hustopečí

Hezký den, poptávám kapelu, optimálně moderní cimbálku, nebo dobrého DJ na odpolední svatbu u Hustopečí. Prosím o nějaká doporučení s cenou nebo dejte odkaz. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, zaslána IP :-)
Odpovědět
Ještě pro upřesnění, hledáme nějakého fajn člověka, kapelu, který/kteří zahrají něco v našem stylu, opravdu nechceme Michala Davida (chápu, že tohle někdo prostě považuje za klasiku všech klasik) apod. Máme rádi klasický rock, Indie rock, Folk, Neofolk apod. Produkce by začala nejdřív kolem 3. hodiny odpoledne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mohla bych tobě doporučit skupinu která mi bude hrát na svatbě. https://www.yezz.cz/. Jsou to hudebníci z Ostravy. Dostala jsem na ně doporučení. Já myslím že budeš s nima spokojená 😌
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Mohu nabídnout služby kapely Bosáci. Váš termín máme ještě volný a rádi Vám zahrajeme. Lukáš Ondrušek
Odpovědět
Profilova fotka
@lingvistka Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu čtvrtek 19.09.2019 Vám na Vaší svatbě u Hustopečí rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?