DJ nebo živá hudba na svatbu, 9.8.2019, Opava

Ahojky , chci se zeptat na vaše rady a zkušenosti, co je lepší na svatbu jestli Dj nebo kapela? Taky jestli náhodou nevíte o nějaké kapele nebo Dj který by nám mohl zahrát na naši svatbě , kterou máme 9.8. 2019 v Opavě ? Budu rada případně za nabídky a rady dekuji moc hezky den 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslala jsem Vám naši nabídku živé hudby, tak se mrkněte. A pokud Vám budeme vyhovovat, rádi Vám na svatbě zahrajeme. Za DUO KOKTEJL přeje dobrý den Yvona Juchelková.
Odpovědět
Meli jsme kapelu na odpoledne a dj od 19:00 do rana, nejlepsi mozna volba za nas :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratuluji Vám k zasnoubení. Pokď poptáváte DJ, tak se podívejte k nám a něco spolu vymyslíme. Jestli tápete, třeba Vám pomůže náš článek na toto téma, najdete ho také na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád Vám nabídnu své služby dje a moderátora. Nabídku posílám do interní pošty. S přáním klidných příprav svatby Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
@patrmanoval Milá nevěsto, rád Vám nabídnu také své služby. Co takhle mít na své svatbě kvalitního DJe/moderátora navíc s unikátní bílou aparaturou, která jen podtrhne výjimečnost celého dne? O celé svatbě a produkci si můžeme nezávazně promluvit nad šálkem dobré kávy...více informací jsem Vám již zaslal do interní pošty zde na portále. Hezký den Skutečný svatební DJ Jiří Halák
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ráda bych Vám nabídla naši kapelu Fantajm. Podívejte se na naše webové stránky a v případě zájmu napište, já Vám ráda zašlu bližší info. Přeji hezký sobotní den, Míša S., kapela Fantajm
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín svatby máme volný a rádi Vám zahrajeme. Poslechněte si prosím ukázky z našeho vebu. V případě zájmu rád zašlu nabídku, repertoárový list... Přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu pátek 09.08.2019 Vám na Vaší svatbě v Opavě rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Pokud se přikloníte k variantě DJ, doporučuji Petra Soukupa. Je tady na beremku jako "PRO" nebo ho najdete i na FB "Petr Soukup - DJ a moderátor".. Profík, co nezkazí žádnou srandu a na kterého se můžete bez obav spolehnout! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vše má své pro i proti. My nabízíme obojí za jednu cenu. Do Opavy to máme kousek a termín máme volný. Mrkněte na naše webové a facebookové stránky a v případě zájmu Vám rád udělám cenovou nabídku. Přeji pěkný den Roman Pluta Štístko MUSIC
Odpovědět
@sonido Hezký večer, také prosím o nabídky do soukromé zprávy. Děkuji moc. :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucie_22 Milá Lucie, děkuji za Váš zájem, ale termín Vaší svatby mám již bohužel obsazen. Ať se Vám vše vydaří S přátelským pozdravem DJ Jiří Halák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?