DJ nebo živá hudba na svatbu 19.9.2015

Dobrý den, hledáme DJ nebo živou hudbu na svatbu v Písku u Jablunkova 19.9.2015..... Máte někdo nějáké doporučení???
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já mám bohužel tento termín již obsazen, ale vřele mohu doporučit kolegu DJ Sonido. Přeji, ať se svatba vydaří
Odpovědět
Doporučuji DJ Petra Soukupa!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@deniska1209 Odeslána IP. Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
@deniska1209 Děkuji Oldovi za doporučení. Jsem z Českého Těšína tak to mám kousek :) již eviduji rezervaci na tento termín, ale zatím jsme se se zájemcem 100% nedohodli a proto více zasílám do zpráv. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za doporučení, bohužel mám již rezervaci na uvedený termín.
Odpovědět
Oj! a někdo neobsazeny v okoli Havirova? (15.8.2015)
Odpovědět
Profilova fotka
@deniska1209 @alouette Dobrý den, napadá mě ještě z Ostravska Filip Talacek (top-produkce.cz). S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 200 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zasílám nabídku:::Možná jste to už zažili. Na večírku, na svatbě. Všechno bylo pečlivě naplánováno, vyšlo krásné počasí, víno teklo proudem, stoly se prohýbaly pod mísami s vybranými lahůdkami. Ale něco tomu chybělo... Zařídit, aby se lidé celou dobu bavili, není vůbec jednoduché. Neriskujte a svěřte pořádání akce tomu, kdo má zkušenosti. Neslibujeme nemožné, ale pokoušíme se o maximum toho, co možné je. Pro nás je nejdůležitější Vaše spokojenost. To je i naší reklamou. 7 důvodů, proč zrovna nás -Máme kvalitní a zkušené lidi, které opravdu baví bavit lidi -Máme kvalitní a spolehlivou aparaturu -Hrajeme hudbu různých stylů, ale hlavně hrajeme fair play -Jsme flexibilní, umíme improvizovat -Děláme mini mejdany a středně velké -Můžete využít doplňkových a doprovodných služeb -Účtujeme si přijatelnou cenu Pokud budete mít zájem tak mi napište mi vaše požadavky. Hezký den Jarek/DJ Phawek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nám na svatbě bude hrát roknrolová kapela Yezz (yezz.cz). Sama jsem na ně zvědavá, ale zatím jsem slyšela jen pozitivní ohlasy. Kdyžtak na ně mrkni.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?