Jak jsem před svatbou zhubla 10 kg

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, koukám, že téma "hubnutí" je pořád velice populární. Po tom co jsem se v "albu příprav" zmínila, že jsem před svatbou zhubla 10 kg má IP byla plná. Proto píši sem, jak jsem to dokzala. ;-) Hubnutí nebylo vůbec jednoduché, trápila jsem se, ale zhruba během 2 mesíců jsem těch 10 kg měla dole. Stačilo změnit jídelníček a přidat trochu pohybu. Já jsem vždy byla celkem štíhlá až do doby co jsem začala před 2,5 lety žít s manželem (tehdy ještě přítelem), začala jsem pěkně vyvářet, teplé pozdní večeře atd... a pěkně tloustnout. Každý jsme jiný, já zhubla asi takhle: ráno normální snídaně(což já nikdy nesnídala), během dne jogurt, ovoce, zelenina a od šesti už nic, dvakrát týdně aerobic. No a vyšlo to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie ne, tam nemají ani japka... jsem ráda když tam ve čtyři koupím půlku chleba a kus salámu :-D
Odpovědět
@kitinka76 Hlavu vzhuru, zadne negativni myslenky. Nakoupis a vsechno bude ;-) Predstav si sebe, jak si to vykracujes, hubenoura, sexy kost, vsichni na tebe kukaji a rikaji: wooow, to je ale krasavice k pohledani ;-) Uz se citis lip? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 jé, kde ses tu vzala?? už jsi nám chyběla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
člověk chvíli vyhrabává brambor ve skleníku a hned tu pokecáte tři stránky :-D
Odpovědět
@mon_88017 Ani nevis o co jsi prisla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 přesně, taky jsem musela vykázat nějakou činnost a pak jsem se tu uplně ztratila!!
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 já to tak zběžně přelítla očima a přišla sem vskutku vo hodně :-D :-D
Odpovědět
@mon_88017 Uz jsi tady, ted ti nic neunikne ;-) A co brambory, rostou, rostou? Jeste na nich nejsou zadne mandelinky? :-D
Odpovědět
@valerie27 Mocinky???? No tak to jsem tu správně!!!! :-D :-D :-D Hele tak to jsem ráda, že jsem vám to tou soutěší oživila :-) A úplně nejvíc se těším, až mi zmizí to masíčko, co nosím kolem pasu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 já tam nemám masíčko, já tam mám špéček 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 já pěstuju brambor právě abych na něm ty mandelíny mohla chovat :-) my totiž tady na našem ústavu mandelíny používáme jako pokusný hmyzíčky :-D @kitinka76 náhodou, já dneska vykazuju jak divá, ráno jsem uvařila žrádlo pro jiný housenky než ty včerejší (kukuřičná kaše zadělaná do agaru), pak sem zkontrolovala pokus, co máme založenej na mandelíně, pak sem umyla laborsklo a nakonec skleník....nejvyšší čas jít domů :-D
Odpovědět
@kitinka76 @spring82 To jo, at mizi radsi špéčky nez masinko, takova lepra....dejte holky pokoj :-.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@valerie27 jééé, lepra, o tý sem psala ročníkovou práci z biologie ve třeťáku na gymplu, kde sou ty časy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 sleduju z povzdálí :-) a taky se morduju s prezentací na přednášku, přemýšlím o tom, že nevím jak napsat úvod a závěr dizertačky, co asi řekne šéf, až odmítnu nosit stěhovat bedny a jestli usnu hned nebo až za chvíli... a tak, prostě příjemné odpoledne ;-)
Odpovědět
@mon_88017 Neni nadto si zavzpominat na mlada leta, co? :-D To muselo byt ale hnusíčkovaté psát o takové ošklivoučké nemoci, brrrrr
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 já namíchala kotel sprcháče, ať mají děvčata zítra co plnit, objednala si suroviny, uložila analyťáky, pokecala s kolegyněma ze druhé pobočky a jinak předstírám, že naskladňuju...
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 hele, my máme každý rok na bramborách parádní pruhovanou úrodu, nemám ti nějaký přivézt? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 fuj, ještěže na průmyslovce nás takovýma hnusíčkama neobtěžovali :-|
Odpovědět
@kitinka76 @moon_88017 Ja i pres to jak se tady dneska intenzivne venuju klaboseni tak mam nejlepsi pracovni vysledky ze vsech dneska. Noo, hold se to musi umet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 no sluníčkový to bylo maximálně "Mor a lepra, choroby dávno zapomenuté nebo hrozba do budoucnosti", podepsána Mon, 30 stránkovej elaborát i s obrázkama:-D :-D :-D :-D @kitinka76 sprcháč mám, nenamíchala bys mi jar na nádobí? :-D @evka2011 no hele, jestli máte mandelínu a políčko s bramborem neošetřujete postřikama, ráda si vemu, přes léto vždycky obnovuju chov úlovkama zvenčí :-)
Odpovědět
Uz se tesim na to behani, az si proluftuju hlavu.....Pak pribehnu, udelam si do pullitru syrovatku a budu stastna jako blecha....to se vyplavi zase endorfinu ;-)
Odpovědět
@mon_88017 Jako jestli maji bio erteple, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 bioerteple to zrovna bejt nemusej, ale po tom postřiku by mohly mít třeba ovlivněný reprodukční schopnosti a to já nepotřebuju, já je potřebuju množit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 no tak jo, loni jsme je sice těsně před vylíhnutím stříkli biolitem nebo nějakým podobným svinstvem, ale stejně jich tam bylo jak nas.. seto :-) ale neni to žádnej lán, jen takovej větší kompost, zato na kraji vsi, uprostřed louky, takže žádný vedlejší vlivy
Odpovědět
Profilova fotka
Vážené dámy, bylo mi s vámi sluníčkově, ale fičim na aftobus a pevně doufám, že mě řidič vezme do vozu, když sem zase špinavá....jako ta erteple :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 výborně, až budu v nouzi, vím kam se obrátit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 jar nevedeme... máme jen BIO kosmetiku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 ...když teda nepočítám chcíplýho zajíce, co jsme tam loni zakomponovali. to byly pane brambůrky... ;-)
Odpovědět
@kitinka76 BIOkosmetiku bez mandelinek, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš, teprve tři? já chci taky domůůůů!!!!!! ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?