Jak jsem před svatbou zhubla 10 kg

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, koukám, že téma "hubnutí" je pořád velice populární. Po tom co jsem se v "albu příprav" zmínila, že jsem před svatbou zhubla 10 kg má IP byla plná. Proto píši sem, jak jsem to dokzala. ;-) Hubnutí nebylo vůbec jednoduché, trápila jsem se, ale zhruba během 2 mesíců jsem těch 10 kg měla dole. Stačilo změnit jídelníček a přidat trochu pohybu. Já jsem vždy byla celkem štíhlá až do doby co jsem začala před 2,5 lety žít s manželem (tehdy ještě přítelem), začala jsem pěkně vyvářet, teplé pozdní večeře atd... a pěkně tloustnout. Každý jsme jiný, já zhubla asi takhle: ráno normální snídaně(což já nikdy nesnídala), během dne jogurt, ovoce, zelenina a od šesti už nic, dvakrát týdně aerobic. No a vyšlo to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 nejen u každé ženské, ale i u každého těhotenství... s Kitinkou mladší jsem přibrala 6 kg a po porodu jsem měla o 2kg míň, než když jsem otěhotněla a s Tete jsem přibrala 20 kg, z vany mě musel tahat jeřáb a když jsem byla u vody, tak vždycky doběhli zelení a se slovy - vorvaň na břehu - se mě snažili dostat zpátky do vody :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 šmarjá nestraš, co když se pak nevejdu do koupelny, to se pak budu muset mejt pod pumpou na dvorku :-D :-D :-D
Odpovědět
@mon_88017 Bud rada za pumpu na dvorku...vis kolik nas je kteri nemaji ani ten dvur ani pumpu? :-D
Odpovědět
@evka2011 Ale neboooj, pak toho tveho nunu vetrelecka vyprcnes a budes zase slankovni krasna mamca ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 no to je fakt, tak já teda svoje toužebné očekávání začnu očekávat s toužebným očekáváním a pod pumpou si pak vzpomenu na ty méně šťastné bez pumpy :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@mon_88017 My mame doma tak akorat pumpu na kolo a s ni toho teda moc nenadelam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 lavor na balkon a manža tě bude sprchovat konví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 ale pozor, aby nevyplavili sousedy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 no vždyť jo, já se už od rána tak sluníčkově usmívám, že mi brzy odpadne vršek hlavy :-| začala jsem v pět, kdy můj drahý polovičák nemohl nějak pořádně spát nebo co, tak pořád zíval, drbal se na hlavě, sustil peřinou, točil se jak žid na pekáči a mlátil do matrace. málem jsem ho zaškrtila ]-( takže mám hubu od ucha k uchu a možná ještě dál, asi si budu muset dát šlofíka pod stolem, jsem úplně hotová
Odpovědět
@kitinka76 To by byla podivana pro bohy, opravdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 neblbni... mě kdyby odpadl vršek hlavy, tak se mi vysypou piliny a kdo by to pak zametal??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 jistě, v protějším činžáku by každý večer čekali sousedi s dolekohledem!!! :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@kitinka76 To jo, aby se na ty moje holky poradne podivali, ze? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 mohla bys vybírat "vstupný", jako v biografu :-D :-D :-D
Odpovědět
Ale co holky, tohle leto uz budeme vsechny pekne hubene, sexy, k nakousnuti tak at se ostatni pokochaji co doma ti nasi chlapi maji, no néééééééééééééééé ? ;-)
Odpovědět
@mon_88017 No vidis, dalsi napad jak si privydelat, ha :-D
Odpovědět
@kitinka76 Háááááááleluja.... a pak muzes zpivat na svatbach, se sborem, to by byl job. A nebo sama, by jsi shrabla penize jenom ty. Kdyby jsi se mela podelit s celym sborem tak by na tebe moc nezustalo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 hlavně aby kytííí nezpívala na funusech, aby se chudák nebožtík eště neprobral.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 já si vždycky vzpomenu na hlášku z Kolji: kluci, jedem, pekárna nečeká... :-D
Odpovědět
Dobré ráno :-) @mon_88017 To by pak kitíí byla prohlášena za svatou - by oživovala mrtvé. To se zatím podařilo jen jednomu člověku...
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie to je fakt, ale to by sme jí pak museli/y postavit chrám a uctívat ji :-D :-D :-D
Odpovědět
Cau zrudicky moje :-) tak dodávám ranní váhu a to 64,3kg - FUJ ]-( Jako s tím těhotenstvím mě tu děsíte - já už se vidím v živých barvách :-D budu asi vypadat tak jako @kitinka76 při Tete - to je mi víc než jasné :-D
Odpovědět
@spring82 Ahoj, ještě napiš výšku. To mi připomnělo jeden vtip, jak přijde ženská k doktorovi na prohlídku a on jí řekne:"No paní, zdáte se mi nějaká malá..." Ženská zděšeně:"Cože? Malá???" Doktor:"No při vaší váze byste měla meřit tak 3 a půl metru."
Odpovědět
@moonie Jojoooo, to jsem tu psala někdy včera ale přidávám :-) 163cm :-) Prcek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 můro!!
Odpovědět
@spring82 Já jsem "vysoká" jak ty :-D O vánocích jsem měla 63kg. A dneska ráno (víření bubnů): 56,1! Tak ještě ty 3kg, ať splním své poslání na tomto fóru :-)
Odpovědět
@kitinka76 Ale ale, vis ze tu mluvime jenom slunickove a oslovujeme se krasnouckymi vyrazy: musis napsat: ty muricko jedna slunickova :-D
Odpovědět
@valerie27 No kitíííí nebyla zrovna sluníčková, když nazvala mon můrou :-D
Odpovědět
@moonie No teeeeeda, velka gratulace, jsi sikulka :-)
Odpovědět
@moonie Prave proto ji pisu co to je, ze tu mluvime jenom slunickove, to je napomenuti pro ni. Mela napsat ze je muricka jedna slunickova, kdyz uz ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?