Jak jsem před svatbou zhubla 10 kg

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, koukám, že téma "hubnutí" je pořád velice populární. Po tom co jsem se v "albu příprav" zmínila, že jsem před svatbou zhubla 10 kg má IP byla plná. Proto píši sem, jak jsem to dokzala. ;-) Hubnutí nebylo vůbec jednoduché, trápila jsem se, ale zhruba během 2 mesíců jsem těch 10 kg měla dole. Stačilo změnit jídelníček a přidat trochu pohybu. Já jsem vždy byla celkem štíhlá až do doby co jsem začala před 2,5 lety žít s manželem (tehdy ještě přítelem), začala jsem pěkně vyvářet, teplé pozdní večeře atd... a pěkně tloustnout. Každý jsme jiný, já zhubla asi takhle: ráno normální snídaně(což já nikdy nesnídala), během dne jogurt, ovoce, zelenina a od šesti už nic, dvakrát týdně aerobic. No a vyšlo to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 v bio vosku občas najdu včelu, ale mandelinku jsem tu ještě nepotkala :-D :-D
Odpovědět
A já tu dneska budu holky až do šesti :-(
Odpovědět
@spring82 O ou...ja uz jenom do 16-ti hodin
Odpovědět
Profilova fotka
to už máte za pár :)
Odpovědět
@valerie27 Hnus fakt! Ještě že není venku sluníčkově, protože to bych tuplem nepřežila!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
já do pěti, ale už toho mám plný brejle :-(
Odpovědět
Nooo jasný..........tak mě tady úplně dočista vopusťte, že joooooooooo :-( @lamorgaine Prosím tě a jak často se má taková detoxikace praktikovat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 ale né, my jsme pořád s tebou :-) já tu bývám zase sama po ránu, i když naštěstí ne dlouho, holky taky začínají celkem brzy
Odpovědět
@evka2011 Jupíííí, aspoň někdo :-) Mě se to v práci střídá - jsem buď od půl osmé a domů jdu ve čtyři a nebo od půl desáté a to tu pak tvrdnu do šesti ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 já si ji teď dávam znovu, protože jsem byla nachcípaná :)
Odpovědět
@lamorgaine Jasně, to určitě, ale bez tý diety by se těch kil asi jen těžko zbavovala, takhle to aspoň i ona sama říká. Jakože s ketodiet odbourala ty kila, začla se cejtit fajn, dlabala tu zeleninu a teď se jí funguje líp, má chuť na to cvičení a tak. Vnímám to jako ten dobrej impuls. Když se pak člověk nehlídá, tak je jasný že by to hned naskákalo zpátky :-D
Odpovědět
Halooooooooooo, já se tady hrbím nad jmenovkama na stůl a bolí mě zádaaaa :-D kde jste kdo? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@spring82 já lepím kytičky na srdce, ostatní už spí :-D
Odpovědět
@kitinka76 Nooo aspon nekdo kdo lepi stejne jako ja :-) I kdyz ja uz mam nastesti dolepeno, uffff :-) Kyticky na jaka srdce? :-)
Odpovědět
Tak ženy, jdu plnit část naší dohody - a to nahlásit zde své míry :-) Váhu dodám ráno, ale s metrem ráno šaškovat nebudu :-D Takže: prsa 96 pas 83 boky 97 stehno 56 Ještě něco? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 to je dobrý a co chceš zhubnout? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 vyrobila jsem si dekoraci na auto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem se měřila... prsa:95 pas:80 boky:96 @lamorgaine já teda chci shodit ten břuch!!
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak... Dobré ráno všem!! :-)
Odpovědět
Dobre ranko krasavice. Tak detoxikovat se zacina od zitrka, protoze jsem si vcera ten plan vytiskla ale zustal v praci a jedine co jsem si pamatovala ze bude potreba tak byl ten zazvor :-D To mame ale osklivouckovate pocasi, co? A ten vikend co nas ceka. Ale to nevadi, aspon si doma udelam poradny jarni uklid a poradne vsechno vygruntuju a nebude me to lakat vyrazit nekam ven. To se bude hubnout :-D Vsem preju krasny den a kdyz ne slunce na obloze, tak aspon SLUNCE V DUSI ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 nebudu gruntovat :-S jdu si zazpívat!! Kdysi jsem zpívala ve sboru (gospel) pak jsme se rozpadli a teď se zase dali dohromady a už měsíc mě přemlouvají.... no až přemluvili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Slunce v duši je dozajista lepší než osina v pééérdeli :-D Čeká mě tu hromada práce, takže to sluníčkový nebude, ale večer táhnem s kolegyní na zumbu a to je moje duševní vzpruha, páč chodíme na lekci, kde předcvičuje chlapec (mladý a krásný a tak vůbec) 8-) No a zejtra se zcela nesluníčkově hodlám nacpat grilovaným prasetem, takže sbohem, rozměry 82-59-83 :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 neser suchare... 8-) grilovačka, krásný mladík - hele a je na holky, nebo je to cukroušek??
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 tak hele, ty provokatérko, tyhle míry si nech do klubu anorektiků ;-) jinak teda taky pěkné ráno všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 hele, já ti mám pocit, že je snad i na holky :-D :-D :-D což teda mně už může bejt stejnak jedno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 dyž já sem bonsai a na bonsai sem voplácaná tak akorát ;-) vono totiž na nás malejch je hrozně vidět každejch přibranejch deset deka a vo je horší to uhlídat, aby člověk vypadal jakž takž normálně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 v tom máš pravdu... měli jsme kolegyni (láskyplně jsme jí přezdívali "malý Hitler") a ta když otěhotněla, tak vypadala jako zorbingová koule :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 to se teda mám na co těšit, až mě to taky postihne, doufám, že geny budou milosrdný a dopadnu jak moje mamina, která šla k porodu s váhou celých 51 kilo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy mě teda děsíte, prcek nemá ani cenťák a já už mám pár kilo navíc, to za těch 9 měsíců budu na metráku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 nejhorší je, že tohle je u každý ženský jinak ;-) žádný stresy a hlavně...SLUNÍČKOVĚ ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?