Menu Forum

Shanim svatebniho fotografa/ku na termin 5.9.2015?

26. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
lenzik
1
Registrovala se 6. října 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lenzik
1
Registrovala se 6. října 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
 Shanim fotografa/ku nebo i dva fotografy (jestlize nekdo foti ve dvojici) na nasi svatbu v zamku Cechtice u Vlasimi. Chceme nekoho na cely den, tj. od priprav az po vecerni party. Nechci moc klasicke strojene fotky, mam rada originalni a napadite fotografie a momentky, ktere zachyti atmosferu a celkovy den svatby. Muzete mi prosim zaslat cenovou nabidku do zprav. Jestlize muzete nekoho doporucit, budu rada za jakkekoliv info.
3. únor 2015 ve 12:00  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Hezký den,
pátého mám zatím volno emoticon. Ráda bych vám nabídla tvůrčí a netradiční fotografování svatby. Snažím se zachycovat i věci mimo hlavní děj, takové ty momenty plné emocí a tak. Do zprávy Vám pošlu ceník. emoticon
3. únor 2015 ve 12:12  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme v současnosti volný a rádi za Vámi dojedeme.

Fotíme ve dvou fotografech a jsme schopni nabídnout i služby vizážistky na místě.
Podívejte se prosím na naše internetové stránky, kde naleznete jak informace o nás, tak i ceník.

Pokud Vás naše tvorba zaujme, tak se ozvěte a probereme Váš den podrobně.

Hezký den

Martin Hnátek | MarLin Photography
3. únor 2015 ve 12:16  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

@lenzik Hezký den, termín Vaší svatby máme volný a Čechtice poměrně nedaleko, rádi k Vám tak tedy dorazíme. Fotíme vždy ve dvou, konkrétní hodiny práce nepočítáme a 250 upravených fotografií dodáváme již do 10 pracovních dní. emoticon

Do interní zprávy zasílám konkrétní nabídku a v každém případě přeji příjemné a pohodové přípravy svatby. Máte ještě dost času, takže vše v klidu stíháte... emoticon

Se srdečným pozdravem

Pavlína, Manažerka Kachna Production
3. únor 2015 ve 12:19  •  www.kachnaproduction.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý den,

termín Vaší svatby máme ještě volný emoticon dovolím si Vám tedy zaslat i interní zprávu. Budeme moc rádi, když se prozatím podíváte na naše webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, podrobnosti ke svatebním balíčkům a samozřejmě ceníky.

Budeme se těšit

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
3. únor 2015 ve 12:26  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Máte zprávičku a přeji hezký den emoticon
3. únor 2015 ve 12:31  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabídku máte ve zprávě..
S pozdravem,
Soňa Goldová
3. únor 2015 ve 12:48  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

také máme volný termín. Informace o cenách a obsazích svatebních balíčků najdete na našem facebooku a webu. Na facebooku najdete také naši aktuální tvorbu. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva je pro nás samozřejmostí. Pokud by se Vám naše fotky líbily, ozvěte se ;)

Filip a Linda
3. únor 2015 ve 13:26  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
 Dobrý den. Poslala jsem vám zprávičku.
Petra
3. únor 2015 ve 14:42  •  www.atelier-petra.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Volno, mám s sebou skoro vždy asistentku, která také fotí. V případě zájmu mne kontaktujte.
3. únor 2015 ve 14:43  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý den,
nabízím volný termín. s pozdravem Petra Janová fotografka
3. únor 2015 v 17:37  •  www.fotojansova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

Přeji krásný den, váš termínek mám prozatím volný. Pokud vás má práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem M.Zaňková
3. únor 2015 v 18:57  •  www.zankova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete naší práci. Budeme rádi, když se ozvete. Hezký den. Zdeněk Krejcar - fotograf - AP FOTOSTUDIO
3. únor 2015 v 19:03  •  svatby.apfotostudio.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

@lenzik
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Budu rád, pokud byste se podívala na můj profil. S pozdravem, Ján Senčák
3. únor 2015 ve 22:05  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Krásný večer, Váš termín mám ještě volný - budu ráda, když se podíváte i na mou práci (fotogalerie i ceník najdete na níže uvedením webu) + stejně tak galerie ze svateb i zde na profilu ( + reference klientů). Mějte se moc hezky. Petra emoticon
3. únor 2015 ve 22:20  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý deň, skúste nakuknúť na náš web či FB. Tiež milujeme momentky, originálne prostredia a zábery emoticon V tom by sme si určite sadli a termín máme voľný emoticon Zdravia Lucia a Marek
4. únor 2015 v 09:57  •  www.keridafoto.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotorepo
FOTOREPO.CZ
René Volfík PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
fotorepo
FOTOREPO.CZ
René Volfík PRO

2
 píšu do zprávy ..
4. únor 2015 v 10:37  •  www.fotorepo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,
určitě již máte spoustu krásných nabídek.

I já bych ráda nabídla své služby, samozřejmostí je fotografická smlouva.
Při včasném zamluvení termínu a zaplacení zálohy je možná sleva; při doporučení (a proběhlém focení) taktéž.
Ke každé svatbě přistupuji individuálně, se snoubenci se setkávám a domlouváme detaily a možnosti. Je také možnost fotografií "na zkoušku" + fotografií v přírodě, městě či ateliéru - tyto fotografie se pak mohou promítat při hostině, je to velmi oblíbené.

Nefotím jen digitálně, na svatby s sebou vozím i různá překvapení, která vždy novomanžele potěší a všichni se na chviku "zastaví" emoticon

Pokud Vás má nabídka zaujala, kontaktujte mne prosím zde na Beremese. Naleznete zde i odkaz na můj web, kde je přibližný ceník.
(Celodenní focení za cca 6500,- , možnost i předsvatebního focení za 800,- // při rychlém zamluvení a zaplacení zálohy sleva 1000 Kč)

Přeji Vám úspěšné přípravy emoticon
4. únor 2015 v 17:16  •  www.terezapechova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout také své služby.
Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách.

Hezký den

Jakub Horák - VyfoťMě.cz
4. únor 2015 ve 22:10  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
 Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
4. únor 2015 ve 22:50  •  www.matousbarta.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.

Pokud mají novomanželé zájem i natáčíme. Více info do zprávy emoticon

Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat.

Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3

K&J
9. únor 2015 v 17:58  •  www.creativelove.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
11. únor 2015 v 11:47 • baskakub
fotoportrét
fotoportrét
phawek (30 r.)
DJ Phawek / ELEMENT MUSIC
Jaroslav Bača PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
7
fotoportrét
fotoportrét
phawek (30 r.)
DJ Phawek / ELEMENT MUSIC
Jaroslav Bača PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
7
 Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici kvalitního fotografa s praxi.
Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte.
HUDBA_FOTO_DOPRAVA To vše jen unás Hezký den.
22. únor 2015 v 19:35  •  www.elementmusic.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

8
 Dobrý den, poslala jsem Vám nterní zprávu.
22. únor 2015 v 19:42  •  www.dkphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
k123pavla
Svatební fotografie
Pavla Bártová PRO

Foto a video - Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
k123pavla
Svatební fotografie
Pavla Bártová PRO

Foto a video - Region Tábor
 Dobrý den, posílám nabídku do interní zprávy.
22. únor 2015 ve 20:36  •  www.svatebnifotografka.net  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
 doporučuji s vlastní zkušenosti Zezu foto......koukni na její blog na termíny....emoticon
26. únor 2015 ve 13:04  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
letzel (39 r.)
Svatební fotograf Lukáš Letzel
PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
letzel (39 r.)
Svatební fotograf Lukáš Letzel
PRO

8
 Dobrý den, nabídku jsem vám zaslal na interní schránku.
26. únor 2015 ve 13:25  •  www.ltl-studio.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
1. bře 2015 ve 04:12 • renatapimulova