Osobitý svatební fotograf

Profilova fotka
Hledáme a stále nenacházíme fotografa, co by nás zaujal svou prací. Možná jsme nároční nebo jen já 😁, ale od fotek očekávám to, co od ničeho jiného. Přeci jen, ty jsou tou památkou ❤️ takže uvítám tipy, zkušenosti a rady, kde najdu toho našeho 🙏☺️ děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Olda hrb Něco modrého... Jeden z největší špičky fotografů v Česku, tak zkus, třeba zaujme 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova děkuji, juknu ☺️
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě Vladislav Surmaj 🙂 taky jsem hledala "něco jiného" 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, člověk nikdy neví, třeba to budu já. Pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, pokládám se za fotografa s osobitým stylem 😄 Ale je samozřejmě na Vás, abyste posoudili, zda Vám můj styl sedne. Preferuji přirozenost před kýčem a škrobeností a nemám rád příliš přebarvené a přesvětlené fotky. Váš termín mám stále volný, tak můžete mrknout na moje stránky, kde mám obsáhlé svatební příběhy a základní informace. Budu se těšit na případnou odezvu🙂 Víťa
Odpovědět
Profilova fotka
Jindra Nejedlý je top.
Odpovědět
Profilova fotka
@darcule děkuji, kouknu ☺️
Odpovědět
Profilova fotka
@vitcernycom krásná práce, koukneme na to ☺️
Odpovědět
Profilova fotka
@patrickhacha děkujeme za nabídku, určitě dáme vědět, kdyby jsme se pro Vás rozhodli ☺️
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den, také přikládám své portfolio. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete kouknout i na moji praci, treba vas zaujme😉
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nevím jestli uznáte mé fotky za dosti osobité, nicméně Já sám jsem osobitý až dost 😄 Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mrkněte kdyžtak na můj web, třeba fotky zaujmou a budu mít ještě volno 🙂. Zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zkuste kouknout i na můj web Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Rádi vyfotíme. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba vás zaujme má práce...více na FB, Insta nebo webu. Hezký den! Michaela 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce 🙂 Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
@jensik máte zprávu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja_huttova Dobrý den, také zasílám portfolio, více u mě na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?