Svatební fotograf Opava a okolí 23.9. 2017

Dobrý den, právě vybíráme svatebního fotografa a zatím jsme neměli štěstí na volný termín. Nějaké tipy, nebo zkušenost s konkrétním fotografem? Svatba se koná 23.9. 2017. Ideálně někoho, kdo by nemusel dojíždět příliš z daleka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když by se Vám mé fotografie líbily, jsem Vám plně k dispozici. Dojezd není vůbec problém a na ceně se to nepromítne. Fotky a další informace najdete na mých stránkách. Přeji hezký zbytek dne. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Děkuji za nabídky :) Já jen upřednostňuji opravdu fotografa z okolí, abychom to neměli daleko ohledně předsvatebních schůzek apod... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@martisch Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Budu rád, když navštívíte můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Můžu se dostavit kamkoliv. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda vám svatbu nafotografuji. Veškeré potřebné informace najdete na mém webu. Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
@martisch Dobrý den, Váš termín mám volný a nejsem z daleka. Budu rád, pokud byste si našli čas a navštívili můj zdejší profil, kde naleznete všchny potřebné informace vč. ukázek mé práce. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Pocházím z Opavy a na tento rok mám v tomto regionu již několik svateb naplánováno, což mne velmi těší. Nakoukněte na můj web, pokud by se Vám líbil můj styl, neváhejte napsat. Ráda v případě zájmu pošlu více informací. Hezký den Eva
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky, už jsem si vybrala :)
Odpovědět
Profilova fotka
@martisch Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
DĚKUJI VŠEM, DALŠÍ NABÍDKY JIŽ NEJSOU POTŘEBA, MÁM VYBRÁNO ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás naše fotografie osloví, tak vám rádi svatbu nafotíme.
Odpovědět
@amaka_cz Máte opravdu krásné fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tamaraad Děkujeme, opravdu to potěší a je to milé. Naší snahou je fotit přirozené fotky, které v sobě mají atmosféru, emoce a romantiku. Ať se vám v životě daří.
Odpovědět
Profilova fotka
@martisch Dobrý večer, jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma. Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?