Menu Forum

Hledáme fotografa na svatbu ( i amatéra ) - Jižní Morava 20.6.2015

22. dub 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
larrie
1
Registrovala se 15. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Ostrava, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
larrie
1
Registrovala se 15. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Ostrava, Region Ostrava.
 Dobrý den,

hledáme fotografa na svatbu dne 20.6.2015 na cca 3h focení - obřad na Janově hradu od 12.30h ( interiér i exteriér ), pak pár fotek u zámku Valtice a Kolonády a následně v místě hostiny v Pavlově ve sklípku. Nebráníme se ani fotografům amatérům, po předložení svých ,,prací" .
Děkuji moooc emoticon
15. dub 2015 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám zatím volný. S Vaší lokalitou mám také zkušenosti. Posílám nabídku do zpráv a pár fotek na ukázku emoticon.

Mariana Ryšavá
15. dub 2015 ve 21:28  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anofoto
anofoto
BcA. Pavel Černý PRO

Foto a video - Region České Budějovice
3
fotoportrét
fotoportrét
anofoto
anofoto
BcA. Pavel Černý PRO

Foto a video - Region České Budějovice
3
 Dobrý den i my máme Váš termín volný. Více z naší práce najdete na našem webu a facebooku, kde jsou nejen aktuální fotografie, ale také volné termíny, svatební fotobalíčky, jejich obsah a cena, informace o nás a další. Pokud by Vás naše fotky zaujaly, ozvěte se ;)

S pozdravem ANOFOTO
16. dub 2015 ve 12:30  •  www.anofoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fototovarna (37 r.)
Fototovarna.cz
Jan Jordán PRO

Foto a video - Region Praha

“Fotíme v celé ČR :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
fototovarna (37 r.)
Fototovarna.cz
Jan Jordán PRO

Foto a video - Region Praha

“Fotíme v celé ČR :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne emoticon H. Jordán
22. dub 2015 v 10:45  •  www.fototovarna.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí