Hledáme fotografa na svatbu 6.9.2014 Praha, Kladensko a okolí

Hledáme fotografa na svatbu 6.9.2014 Praha,kladensko a okolí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda Vám nabídnu své foto služby. :-) Váš termín mám prozatím ještě volný, jsem z Prahy a jsem mobilní. ;-) Pokud budete mít zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. :-) Mějte se krásně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte ke mně.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín se mi nedávno uvolnil. V případě zájmu, neváhejte mě kontaktovat. Příjemný den, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám zatím také volný. Budu rád, pokud se podíváte na můj profil nebo na moje webové stránky .
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer přeji, pokud vás zaujme má práce zde v galerii, velmi ráda vám zašlu kompletní ceník na váš e-mail :) S pozdravem Michaela Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky :) Váš termín máme ještě volný ....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám rádi nafotíme:-) Na ukázky fotografií se můžete podívat na naše stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám také zatím volný. Budu rád, když si prohlédnete mojí prezentaci na stránkách pod tímto příspěvkem. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video. Rád si s Vámi sjednám nezávaznou předsvatební schůzku. Mějte se moc pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný..pokud Vás tedy bude bavit, co najdete v galerii, můžeme si popovídat o všem ostatním. Mějte se fajn David
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a budu rád, když se podíváte do galerie na můj styl. Přeji hodně štěstí. Pavel Studio123fotime
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, pokud jeste hledate tak muzete zvazit i mou nabidku, Vas termin mam volny a rad Vam svatbu vyfotim:)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem volná...
Odpovědět
Profilova fotka
@vladis30 Dobrý den, také Vám mohu nabídnout nafocení Vašeho dne. Více informací naleznete na webu, nebo mne s dotazy kontaktujte. Mějte se moc hezky Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mohu nabídnout své služby, více info na stánkách, do konce dubna nabízím cestovné zdarma. Krásný den, Ivana Caltová
Odpovědět
Za nas bych doporucila Dmitriho Tkacuka. Nam sice v Praze nefotil, ale ma krasne fotky!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, také nabizim sve služby fotografky, mohu zajistit ještě sikovnou vizážistku a pani co dela kvetiny za polovicni ceny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, termín máme volný. Rádi váš svatební den zvěčníme. David+Klaudie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pro více fotek můžete mrnout na web, zkušenost s více nž stovkou svateb. Budu se těšit na případnou spolupráci s pozdravem Iva
Odpovědět
Profilova fotka
i já Vám mohu nabídnout své služby. Budu ráda, když nahlédnete na můj profil nebo webové stránky. V případě, že Vás moje práce zaujme, ozvěte se a domluvíme se. Váš termín mám zatím volný. Lída Černá
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?