Hledáme fotografa na svatbu 27.6.2015

Dobrý den, hledáme fotografa nebo fotografku pro naši svatbu. Ta proběhne 27. června 2015. Obřad bude v kostele ve Vyškově a hostina pak v hotelu Allvet, který se nachází kousek za Vyškovem... Děkuji za odpovědi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný a budu ráda, pokud se podíváte na moji práci na web. Fotíme v páru, dva fotografové, více úhlů pohledu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, Váš termín máme pořád ještě volný. Do Vyškova to máme kousíček :) budeme rádi když se podíváte na naše webové stránky. Naleznete tam svatby, které jsou za námi a široký výběr svatebních balíčků. Budeme se těšit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, hlasime zatim volno, muzete se mrknout k nam na web a FB. Zakladnu mame v Brne, tak klidne muzete prijet i na kafe;) J+P Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Zatím mám tento víkend volný, můžete se podívat na mé stránky, kde najdete většinu potřebných informací :-) Mějte se krásně. Petra L.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud hledáte něco více než jen průměrné svatební fotografie, doporučuji návštěvu mého portfolia.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem ze Slavkova u Brna. Takže prostředí dobře znám. Termín mám v tuto chvíli ještě volný. Potěší mě, pokud se podíváte i na moji práci na webu, facebooku či tady na profilu. Přeji, ať najdete toho pravého fotografa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásím volný termín ;-) Koukněte i ke mě na web, kde najdete více informací. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vás pozvu na ukázku své práce tady na profil nebo web, kde najdete více fotek a ceník. Termín mám zatím volný. Mějte se hezky, vybírejte pečlivě. Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, jsem Vám k službám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a v Allvetu fotím často, takže pokud se bude práce líbit, neváhejte se ozvat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web, nebo více aktualizovaný profil zde na beremese a FB, v Allvetu jsem pár svateb fotila .-) Přeji hezký den, Soňa Goldová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@daska_konselova Dobrý den, já mohu vřele doporučit Pavlínu a Martina Vlkovi (vlkfoto.cz) z Olomouce, třeba by Vás jejich tvorba zaujala. S pozdravem Martin Lysek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, v případě zájmu rád nabídnu své služby. Více v profilu. Mějte se Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím také své služby. Více informací prostřednictvím zpráv či webu. Nabízím slevu 10 %, pokud si termín rezervujete do konce tohoto roku. Těším se na Váš kontakt a přeji hezký den Radek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?