Fotograf Veselsko 2.6.2018

Zdravím, nevíte o dobrém fotografovi na svatbu? Obřad bude na statku nedaleko Veselí nad Lužnicí, následné focení bychom rádi na blatech či na pískovnách ... Za veškeré tipy předem děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám. Termín mám volný a rád Vám v případě zájmu budu k dispozici. Více fotografií + informace najdete na mých stránkách. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji,   Termín  Vaší  svatby mám  volný. Gratuluji k zasnoubení ☺️ Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má  práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti. Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den   Tomášek Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se hlasím s volným termínem. Ukázku mé práce nejdete zde na kartě nebo na webových stránkách, které mám uvedené na profilu. Nabídku s ceníkem posílám v soukromé zprávě. Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám a moc rád Vaši svatbu nafotím. Zaměřuji se hlavně na přirozenost – výstižné momentky a nenucené portréty. Fotím vždy tak, aby měl výsledek podobu smysluplného svatebního příběhu. Budu moc rád, pokud se budeme moci potkat na nezávazné předsvatební schůzce zdarma. Podrobnější nabídku i ceník Vám posílám do zprávy. Přeji příjemný den, Honza.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@klarisa2612 Dobrý den, termín se mi uvolnil, tak pokud již není rozhodnuto...rychle píšu. Moc mě zaujaly zmiňované lokality...tak budu věřit, že Vás zaujmu :-) Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@klarisa2612 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů honza
Odpovědět
@klarisa2612 Všem moc děkuji za nabídky a omlouvám se, že neodepisuji každému zvlášť
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, mrkněte na naše fotky, pokud se Vám zalíbí, mohu nabídnout volný termín s jednou fotografkou (druhá už je zabraná shodou okolností také na Veselsku). Jsem z Drahotěšic tak to mám nedaleko 8-) Bára
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potešením zdokumentovat Váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová-svatební fotografka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, i já se dovoluji připojit se svou nabídkou.:) Více info na webu a v případě jakéhokoliv dotazu jsem jedno ucho - nebojte se napsat.:) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám ukázku fotografií. Veškeré informace+ svatební balíčky jsou na webových stránkách. Ráda Vám zodpovím případné dotazy. přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se ke kolegům s nabídkou volného termínu. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu, Mé portfolio a ostatní informace najdete na stránkách. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Všem moc děkuji za nabídky i za krásné fotky, fotografa jsme již sehnaly. Přeji Vám mnoho fotografických i osobních úspěchů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarisa2612 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. V uvedený termín máme zatím volno. Podívejte se na naše stránky a pokud se Vám zalíbí naše fotky, na kterých dokumentujeme emoce, radost a neopakovatelné okamžiky, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do zprávy. :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?