Fotograf 30.6.2018 Velký Osek

Dobrý den, sháníme fotografa na sobotu 30.6.2018, ideálně na celý den. Svatba bude ve Velkém Oseku u Kolína. Prosím o tipy/nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a do Velkého Oseku kousek. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
@akrimis Dobrý den, termín máme volný. Do Oseka jen kousek. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, i já se přidávám se svou nabídkou služeb.:) Více informací na kartě nebo webu. S pozdravem Martin
Odpovědět
Profilova fotka
@akrimis Dobrý večer , tak tenhle termin mám ještě volny a pokud zaujmou moje fotografie, rad budu fotit. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@akrimis Zatím mám tuto sobotu volnou. Moji práci naleznete na webu či blogu. S pozdravem, Vlaďka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
:-) Dobrý den, Váš svatební den, budu ráda fotit třeba celý den. Fotografů je nás mnoho, vyberte si pouze toho, jehož tvorba Vás víc chytí, když jím budu já, můžete mě míti. Podívejte se na stránky webové, Fotografky Martiny Plichtové. P.s.: Mrkněte na mé fotky z Kolína :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám zatím volný a jsem z nedaleka ;-). Pokud má práce zaujme (vizte web), neváhejte napsat ;-). S pozdravem... Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám ještě volný a ráda Vám Váš den zdokumentuji. Pokud byse Vám líbily moje fotky, tak mi určitě napište a domluvíme se :) Krásný den <3
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovoluji nabídnout své služby. Více fotografií najdete na mém profilu či webu. Pokud vás zaujmou, rád vám poskytnu více informací o mém přístupu a cenách po telefonu či e-mailu. S pozdravem, Tomáš Princ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Markéta Peterková
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
@akrimis Dobrý večer, poslal jsem Vám zprávu :-) Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@akrimis Dobrý den, budu rád, když se podíváte na můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na každou Vaši otázku. S pozdravem Vojtěch Podstavek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám a případně vše potřebné zjistíte u mě na webu. Hezký den přeji. Kuba
Odpovědět
Profilova fotka
@akrimis Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Všem děkuji za nabídky, už máme vybráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Váš termín mám volný. Ceník a kontakt najdete na mém webu kde je i ukázka mých svateb. Přema
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?