9.6.2018 Fotograf

Profilova fotka
Moc všechny zdravím, hledáme s přítelem fotografa, pro tento termín, svatba se koná ve Valticích (jižní Morava). Hledáme fotografa, který má ty fotky něčím jiné, krásné.. Spíš si za fotky připlatíme, než mít klasické fotografie. Pokud máte někdo prosím nějaký tip, sem s ním:-*
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat Víš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení emoticon Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti emoticon Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, přidám se ke kolegům a také nabídnu své služby. Bližší info zde na kartě, nebo na webu. S přání krásného víkendu, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud Vám nevadí si připlatit, tak mrkněte sem: http://www.danielventerfotografie.cz/# :-) Nádherné fotky!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme. Podívejte se na celé příběhy na našich stránkách. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, navštivte prosím i mé stránky, třeba vás můj styl osloví. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný :-). Jestli mé tvorba zaujme (vizte webové stránky), rád se o nafocení svatby postarám. Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, rád bych Vás pozval k návštěvě svého portfolia v odkazu zde pod tímto příspěvkem. Váš termín mám zatím neobsazený. Pokud by můj styl zaujal, rád se s Vámi a nastávajícím sejdu na nezávazné předsvatební schůzce, kde vše probereme a případně sepíšeme smlouvu. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) a automat na focení svatebních hostů i s rychlým tiskem Fotobot. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nugetsis Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. V uvedený termín máme zatím volno. Podívejte se na naše stránky a pokud se Vám zalíbí naše fotky na kterých dokumentujeme radost a neopakovatelný okamžik, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@nugetsis Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den hledame se s pritelem fotografa na svatbu pro termin Zari 2019 svatba bude na Zamku Radun
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, pokud stále hledáte fotografa pro Váš velký den, nabízím i já své služby :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nugetsis Dobrý den, termín mám volný a do Valtic kousek.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby Vám můj kříženec analogu a digitálu vyhovoval, tak se ozvěte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do zprávy. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych nabídla volný termín na focení. Jižní Morava je moje oblíbená destinace. Prožila jsem tam dost let nedaleko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem se svatebními rekvizitami. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou, řekneme Vám co a jak. Podívejte se na naše svatební stránky AZ-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno, i ceník. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem, Matěj Škraňka AZ-fotoslužby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?