Fotograf termín 26.6.2021

Dobrý den, poptáváme fotografa na svatbu v Ratibořicích. Jde nám o přirozené fotky bez zbytečných úprav. Nelíbí se nám současný trend příliš syté barvy, rozostřené pozadí, okolí. Nepotřebujeme žádné umělecké dílo stačí nám reálné fotky tak jak to je. Nechceme aby nás někdo měnil a tvořil z našeho dne něco jiného dle své fantazie. děkuji za typy a nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, jsem rodilá Náchoďačka, Ratibořice znám moc dobře a ráda Vám tam svatbu nafotím - třeba i bez rozoostřeného pozadí :) Na stylu i preferencích se určitě domluvíme předem, je dobře, že to zmiňujete již takto na začátku, super. Posílám zprávu se všemi informacemi, a pokud se vám má práce bude líbit, dejte vědět. Pěkný večer, Terka
Odpovědět
@terka_photo Dobrý den, děkuji Vám za nabídku Poradíme se kontakt ukládám.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Terko, termín Vaší svatby mám volný. Více na www.okemfotografa.cz Posílám také zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Ratibořice a okolí jsou moc pěkné a rád bych vám tam svatbu nafotil. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tak třeba se bude líbit :-) Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda za Vámi přijedu.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivana1212 Dobrý den, jsem přímo z Náchoda a Ratibořice s okolím znám velice dobře. Moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
@ivana1212 Dobrý den, ráda Váš den nafotím 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím volný. Pokud Vás zaujme moje tvorba, moc rád nafotím Váš svatební den. Více informací a kompletní ceník naleznete na mých stránkách. Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🖤 • • •
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?