Fotograf svatby v Liberci 4.8.2018

Ahoj všem, scháníme šikovného fotografa na naší svatbu která se bude konat ve Vratislavicích u Liberce v sobotu 4.8.2018. Naše představa je mít hlavně přirozené a nenucené fotografie. Za jakékoliv dopořučení či kontakty budu vděčná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivaniceee Dobrý den, tak snad právě takové fotografie se snažím pořizovat, prohlédněte a pokud to bude ono k Liberci rád přijedu. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, pokud by se Vám líbil můj styl, tak Vám Váš den ráda vyfotím. Napište mi a můžeme se na všem domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud hledáte profesionálního fotografa na Vaši svatbu, jsme tu jen pro Vás. Focení svateb je pro nás vždy velkou výzvou, do které vkládáme maximum úsilí a mnohaletých zkušeností. Uvědomujeme si, že je tento den ve Vašem životě jedním z nejdůležitějších, proto se postaráme o to, že budete mít vzpomínku na jeho průběh se vší všudy. Jsme profesionálové, kteří focení milují a na naší práci je to vidět. Vyberte si z námi nabízených balíčků nebo si prostřednictvím balíčku Individual sami nastavte přesně takové služby, které budou odpovídat Vašemu rozpočtu a představám. Díky nám získáte nezapomenutelnou památku na tento důležitý den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám ještě volný. Pokud bych Vás zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Budu se těšit na spolupráci. S pozdravem, Michaela Kejdušová :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také nabízím volný termín. Kdyžtak koukněte ke mě na stránky, kde najdete jak fotografie, tak info a v případě zájmu dejte vědět;)
Odpovědět
Profilova fotka
viděla jsem Vaše inzerce na stránce beremese.cz, pokud stále hledáte fotografa mrkněte na mé stránce
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud by se Vam libil a zaujal Vas muj styl foceni, mam pro letosni rok tento termin jeste take volny, jsem z Jablonce nad Nisou. Nabizim balicky fotek za 3.999, 4.999 nebo 7.999 celodenni foceni. Nenucene fotky a zachyceni okamziku, stejne tak jako fajnovy vztah mezi mnou a vsemi svatebcany je pro me nejdulezitejsi vec jak k moji, tak k Vasi vysledne spokojenosti. V pripade zajmu me prosim nevahejte informovat, jen doporucuji cim drive, tim lepe :) Preji stastnou ruku pri vyberu a krasnou svatbu. Paja
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
@ivaniceee Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím ještě volný a rád bych vám nabídl naše služby. Posílám pár fotografií na ukázku a pokud se vám bude naše tvorba líbit napište mi zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivaniceee Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. Podívejte se na naše stránky (v odkaze pod textem) a pokud se Vám zalíbí naše fotky, na kterých dokumentujeme emoce, radost a neopakovatelné okamžiky, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?