Menu Forum

Fotograf v Liberci na 19.10.2013 - kvalitní a levný?

16. zář 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
neferte
Registrovala se 16. července 2010 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Česká Lípa.
  • Svatba byla 19. října 2013
    Liberec, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
neferte
Registrovala se 16. července 2010 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Česká Lípa.
  • Svatba byla 19. října 2013
    Liberec, Region Liberec
 Ahoj,nevíte někdo o kvalitním a levném fotografovi v Liberci? Zatím jsem si vytipovala Kubáta ml. a J. Jirouše? Máte někdo zkušenost, radu, doporučení? A fotit přípravy před svatbou a až do večerních hodin anebo zakončit naším tancem? Děkuji
7. srp 2013 ve 21:53  •  Svatba byla v říjnu 2013  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
chocolatebal (27 r.)
47
Registrovala se 8. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 19 přátel. Region Liberec.
  • Svatba byla 13. července 2013
    Sychrov, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
chocolatebal (27 r.)
47
Registrovala se 8. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 19 přátel. Region Liberec.
  • Svatba byla 13. července 2013
    Sychrov, Region Liberec
 Ja mela Misu Zankovou,byla naprosto dokonala,meli jsme jo na cely den,byla energicka,napadita,originalni....pokud bych se chtela nrkde fotit,tak jedine od ni!!!;) Www.michelle-photo.cz nebo mrkni na muj fotoblog. A pani je z Liberce;)
8. srp 2013 v 07:29  •  Svatba byla v červenci 2013  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Budu ráda, pokud se podíváte ke mně na web. Jinak osobně doporučuji zachytit celý den jako příběh emoticon
7. srp 2013 ve 21:58  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysickak
12
Registrovala se 24. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky. Má 7 přátel. Region Liberec.
  • Svatba byla 3. srpna 2013
    Liberec, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
mysickak
12
Registrovala se 24. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky. Má 7 přátel. Region Liberec.
  • Svatba byla 3. srpna 2013
    Liberec, Region Liberec
 My měli Marka Kubáčka z Jablonce a byl úžasnej! Měli jsme ho od obřadu, po oběd a focení skupinové po obědě...večer jsme si fotili už samy, jelikož máme taky profi foťáky
7. srp 2013 ve 22:22  •  Svatba byla v srpnu 2013  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veruvlv
10
Registrovala se 27. října 2012 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků a 2 alba. Má 22 přátel. Liberec, Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
veruvlv
10
Registrovala se 27. října 2012 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků a 2 alba. Má 22 přátel. Liberec, Region Liberec.
 ahoj, my budeme mít Petra Pichrta - myslím, že je levný a kvalitní emoticon
7. srp 2013 ve 22:52  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová
Petra Pillerová Trbolová PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
18
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová
Petra Pillerová Trbolová PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
18
 Dobrý večer, jsem sice z Ústí, ale Liberec znám jako své boty, je odtamtud má drahá polovička. emoticon Váš termín mám volný...kdyby náhodou, napište, budu ráda emoticon
7. srp 2013 ve 23:39  •  www.petratrbolova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
studio16cz (40 r.)
Marian Mrózek
Marian Mrózek PRO

20

“18.10.2014 volný termín na focení Vaší svatby. Sleva 50%”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
studio16cz (40 r.)
Marian Mrózek
Marian Mrózek PRO

20

“18.10.2014 volný termín na focení Vaší svatby. Sleva 50%”
(Před 2 lety)

Nebo jáemoticon

www.studio16.cz
8. srp 2013 v 19:15  •  www.marianmrozek.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudlickove
Registrovala se 8. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Liberec.
  • Svatba byla 14. září 2013
fotoportrét
fotoportrét
smudlickove
Registrovala se 8. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Liberec.
  • Svatba byla 14. září 2013
 Doporučuji Vladimíra Labaje, byl úplně super! Krásný nápad, svatebčany pěkně organizoval, vtipnej.. fotky nádherný!
16. zář 2013 ve 21:06  •  Svatba byla v září 2013  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

Foto a video - Region Ostrava
3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

Foto a video - Region Ostrava
3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

Dobrý den, dojezd pro mně není problém, chcete li mrkněte na mé stránky, budu se těšit.emoticon
16. zář 2013 ve 21:18  •  www.beautifulwedding.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosa_
Bóša :--)
Jiří Bošek - Bóša PRO

Foto a video - Region Liberec

“Dobrý den, pokud si mě chcete zarezervovat na svoji svatbu, tak červen už mám plný a červenec se taky rychle plní, takže neváhejte.”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
bosa_
Bóša :--)
Jiří Bošek - Bóša PRO

Foto a video - Region Liberec

“Dobrý den, pokud si mě chcete zarezervovat na svoji svatbu, tak červen už mám plný a červenec se taky rychle plní, takže neváhejte.”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, velice rád budu součástí Vašeho velkého dne. Zachytím pro Vás náladu a chvíle ze svatby ve své práci. Přeji Vám krásný den.
16. zář 2013 ve 21:26  •  www.bosa.cz  •  To se mi líbí