Fotograf v Liberci na 19.10.2013 - kvalitní a levný?

Ahoj,nevíte někdo o kvalitním a levném fotografovi v Liberci? Zatím jsem si vytipovala Kubáta ml. a J. Jirouše? Máte někdo zkušenost, radu, doporučení? A fotit přípravy před svatbou a až do večerních hodin anebo zakončit naším tancem? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Budu ráda, pokud se podíváte ke mně na web. Jinak osobně doporučuji zachytit celý den jako příběh :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli Marka Kubáčka z Jablonce a byl úžasnej! Měli jsme ho od obřadu, po oběd a focení skupinové po obědě...večer jsme si fotili už samy, jelikož máme taky profi foťáky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my budeme mít Petra Pichrta - myslím, že je levný a kvalitní :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsem sice z Ústí, ale Liberec znám jako své boty, je odtamtud má drahá polovička. :-) Váš termín mám volný...kdyby náhodou, napište, budu ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mela Misu Zankovou,byla naprosto dokonala,meli jsme jo na cely den,byla energicka,napadita,originalni....pokud bych se chtela nrkde fotit,tak jedine od ni!!!;) Www.michelle-photo.cz nebo mrkni na muj fotoblog. A pani je z Liberce;)
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo já:) www.studio16.cz
Odpovědět
Doporučuji Vladimíra Labaje, byl úplně super! Krásný nápad, svatebčany pěkně organizoval, vtipnej.. fotky nádherný!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dojezd pro mně není problém, chcete li mrkněte na mé stránky, budu se těšit.:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice rád budu součástí Vašeho velkého dne. Zachytím pro Vás náladu a chvíle ze svatby ve své práci. Přeji Vám krásný den.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?