Fotograf na svatbu v Liberci na 7.6.2014, máte tip?

Profilova fotka
Je jeste nejaky liberecky fotograf volny, max cena 8tis. vcetne dopravy. Idealne celodenni foceni. Diky za tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc rády Vám nafotíme Váš významný den. Podívejte se na naši práci zde nebo na facebooku. Na svatební sezónu 2014 poskytujeme slevu 25%. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, působíme po celé ČR. Podívejte se na náš profil zde nebo na naše internetové stránky. Pro dotazy jsme samozřejmě k dispozici. Děkuji Zdeněk Krejcar za AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby. Bude mi potěšením, když nahlédnete na mé webové stránky, kde naleznete i ceník. Jsem z Prahy, ale jistě bychom se nějak domluvili. Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám chtěla nabídnout mé služby. Jsem z Prahy a pro nevěsty z beremese.cz nabízím 10% slevu z uvedených cen na mých stránkách. Balíček standard - focení 8 hodin se i s cestou do Liberce vejde do Vašeho rozpočtu. Budete-li mít další dotazy, určitě se mi ozvěte :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte se i na mou prezentaci. Váš termín mám volný. V týdnu vaší svatby budu na Liberecku, tedy nevadí, že jsem z Prahy :-) Neváhejte mě kontaktovat, S pozdravem zeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád když se podíváte i na mé fotografie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sasulkape Dobrý den. Váš termín se mi včera uvolnil (svatba se přesunula na 31. 5.). Leč asi zcela nevyhovím Vašim finančním požadavkům. Přesto, pokud byste měla zájem, budu rád, když navštívíte mé svatební portfolio. Buď zde na beremese, nebo ideálně v odkazu hned pod tímto textem. S pozdravem, Honza.
Odpovědět
Profilova fotka
@honzajezdik_photography Děkuji za nabídku. Váš ceník již mám.
Odpovědět
Profilova fotka
@honzajezdik_photography škoda, že je to mimo naše finanční požadavky. Máte nádherné fotografie!
Odpovědět
Profilova fotka
@sasulkape Aha, to jsem netušil, poptávek chodí hodně. Tudíž alespoň přeji šťastnou ruku při výběru kolegy/kolegyně. Ps: Děkuji velmi za milá slova!
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu moc rád když se podíváte na naší prezentaci a ceník. V současné době poskytujeme 15 procent slevu, čímž bychom se mohli dostat na částku o které jste mluvila. Pokud Vás fotografie zaujmou, budu moc rád když si s Vámi budu moci domluvit nezávaznou předsvatební schůzku, kde se poznáme a pokud se Vám i dále bude nabídka zamlouvat , vyfotíme několik fotografií, při čemž se naučíme trochu pózovat. Zároveň podepíšeme smlouvu, díky níž máte černé na bílém, jaké služby máte dostat. Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
@sasulkape Ahoj vím o dvou fotografech a vejdou se do tvé cenové skupiny.pokud budeš chtít kontakt napiš mi soukromně do zprávy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sasulkape Dobrý den, mohu Vám nabídnout své fotoslužby. Ideální by byl předpokládám balíček Standard (i s dopravou bychom se do Vaší ceny vešli). Pokud byste měla zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde, ale lépe na mých webových stránkách (zde najdete i podrobný ceník). Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se krásně, Petra
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?