Fotograf - Svatba 4.6.2016 - Rakvice

Dobrý den, sháníme fotografa/fotografku na naši svatbu dne 4.6.2016 v Rakvicích na jižní moravě. Děkujeme za nabídky a přejeme krásný den :) Cenové nabídky můžete posílat na email: ifka01@gmail.com Iva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu mé služby - nahlédněte na stránky, kde najdete potřebné informace. Hezký den přeji. Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím Vám své služby. Podívejte se prosím i na můj web a v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@ifka01 Dobrý den, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu. S pozdravem M.V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, připojuji několik fotografií, pro lepší představu o mém stylu focení najdete více fotografií na stránkách. Dovoluji si připojit bližší info do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?