Fotograf - svatba - 28.6.2014, doporučte. Plzeň

Ahoj všem, prosím o doporučení svatebního fotografa. Pouze z Plzně a blízkého okolí. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@bobule69 Dobrý den, zde máte celkem široký výběr kolegů z Plzně: http://www.beremese.cz/catalog/catego... A když si nevyberete, mrkněte třeba ke mně. :) Přeji příjemný víkend, Honza.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jak už nastínil Honza, koukněte se na nás plzeňské, a když si nevyberete tak koukněte jinam . :-) Moji tvorbu naleznete na mých webových stránkách. Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Plzeň není problém, budu ráda, pokud se podíváte ke mně na web, kde najdete více mojí práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu si velmi vážit toho, když si prohlédnete i naši prezentaci. s pozdravem Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky, v případě, že se Vám naše tvorba líbí, kontaktujte nás, domluvíme se na všem potřebném. Do Plzně jezdíme fotit bez problémů. Děkuji Zdeněk Krejcar
Odpovědět
Ahoj, zkus Josefa Němce - super fotograf. Akorát moc neaktualizuje web, ale když pošleš mail do smsky tak ti ukázky práce určitě pošle..
Odpovědět
Ahoj zkus třeba Vavrušku na Americký, taky o něm uvažuju :)
Odpovědět
Holky díky, všem jsem psala meil zda mají volný termín, tak snad se s nějakým domluvíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Jsem sice z Prahy, ale Plzeň není nijak daleko. Budu rád, když navštívíte mé webové stránky, kde naleznete i orientační ceník a pokud Vás má práce zaujme určitě se ozvěte. Jakub Horák
Odpovědět
Jakub Hnilica, můj kamarád. Skvělý fotograf. Mám ho na svatbě. :)
Odpovědět
Profilova fotka
a jestli je to ještě aktuální, tak i já mám volno. Neváhejte se kouknout i na mé portfolio ;-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také se dovolíme nabídnout :) Více na našich stránkách
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@bobule69 Dobrý den, pokud jste si v záplavě nabídek třeba ještě nevybrala, budeme rádi, pokud bychom mohli Váš velký den zachytit, s citem pro detail.... Při objednávce jakéhokoliv balíčku do konce ledna získáváte od nás bonus - dopravu po celé ČR zdarma. A ať si vyberete jakkoliv, ať se Vám svatební den vydaří podle představ, snů a přání... Studio 1.2.3. fotíme
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?