Hledá se fotograf :-) Svatba 6. 9. 2014, Žďársko

Profilova fotka
Budeme rádi za vaše nabídky...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mé fotografie naleznete na bereme se, nebo na odkazu níže. S pozdravem Tomáš Šnírer. Www.PhotoSnirer.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám na tento termin volno a z Vysočiny pocházím. ;) Pokud se vám moje práce líbí, budu ráda, když mě kontaktujete. Mějte se moc krásně. Jitka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 6. 9. 2014 se mi právě uvolnil...zvu Vás na mé stránky:-) Dopravu účtuji jen z Brna...Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Ahoj, ze Žďáru je Tomáš Vránek a toho doporučuji, sama ho budu mít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máme též volno a Žďár nemáme daleko :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu moc rád, když nahlédnete i do naší prezentace. Termín máme stále neobsazen a rádi se Vaší svajtby ujmeme. V nabídce máme i kameramana. Pokud by Vás styl naší práce zaujal, moc rád si s Vámi domluvím nezávaznou schůzku k probrání všech podrobností... Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, tento termín se mi právě uvolnil, budu ráda, pokud se podíváte na můj web.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám tento termín zatím neobsazen. ;-) Koukněte prosím i ke mě do portfolia či na web. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také máme termín volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Více informací zasílám ve vaší interní poště. Pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
...pak tedy přidávám nabídku i za sebe. Mějte se fajn David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na můj profil a web. Pokud se vám líbí moje práce, rád nafotím, popř. natočím. Jsem z Chotěboře, takže to mám kousek. Foto 3900,- Fto + video 5900,-
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, ukázky a ceník nejdete na mém webu. Přeji hezý den. JJ.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také mohu nabídnout služby svatebního fotografování. Více informací naleznete na webu a v případě dotazů mne neváhejte kontaktovat :) Mějte se hezky Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Váš svatební den ráda zdokumentuji. K celodennímu fotografování nabízím předsvatební fotografování zdarma. Přeji dobrý výběr svatebního fotografa. s pozdravem P.J.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?