Fotograf/ka ústecko

Dobrý den, poptávám fotografa/ku na datum 12.8 od 13:00 do obce Lkáň u hradu Hazmburk, prosím nabídky rovnou do zpráv. PJ
Odpovědět
Profilova fotka
@pablojanouch Dobrý den, píšu Vám zprávu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@pablojanouch Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám zatím volný a rád vám svatbu nafotím. Dělám přirozené fotky, žádné vykloubené pózy. Vy, vaše emoce a super momentky. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb Jsem ze Slaného a okolí Hazmburku dobře znám. Jestli hledáte pohodáře, se kterým je při focení sranda, tak jsem ten pravý 🙂 Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
@pablojanouch Termín je zatím volný, více informací ve zprávě : )
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád nafotím vaší svatbu. Budu Vám k dispozici celý den. Zaměřuji se na emoce a přirozenost. Jsem pohodový a sympatický 🙂 , se všemi si vždy rozumím. Snažím se, aby jste si svou svatbu užívali. Fotil jsem svatbu poblíž v Libčevsi. Veškeré informace a portfolio mám na webu: https://michalsviga.cz/category/svate...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Rád Vás poznám a můžeme se pobavit o Vašich představách. S Pozdravem Daniel
Odpovědět
Profilova fotka
@pablojanouch Dobrý den, moc Vám gratulujeme k připravované svatbě! Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Podívejte se na naše stránky a pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
@pablojanouch Dobrý den, mohu nabídnout své služby. Více o mě a mé nabídce najdete na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?