coverphoto
profesionál

TomasMichna.com - Fotografické a video služby

Fotograf na svatbu
Brno
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Často se mě ptají, jestli mě tato práce stále baví a já odpovídám, že ano a stále více. S novou technikou a zkušenostmi je focení vždy zážitkem a to především na svatbách. Rád také cestuji, a to nejen po ČR, a poznávat nová místa a nové lidi je pro mě potěšení :) Plánujete svatbu v zahraničí? Nafotím vám ji pouze za cestovní náklady a ubytování!
Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! :)
+420608080951
celá ČR i zahraničí
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +3
Svatební album
♥ Lucka & Lukáš ♥
26. 10. 2020 Brno | 7 fotek
O nás

Přeji pěkný den,

již více než 5 let se, spolu se svým skvělým týmem, věnuji zajištění fotografických a video služeb, a to nejen po celé ČR, SR, ale občas také dále v zahraničí. Pro větší pohodlí snoubenců nově zajistíme také doplňkové služby jako např. DJ, vizážistka či dort. Prohlédněte si prosím naši práci a pokud vás osloví, budu rád za zprávu či email.

Dále můžete mrknout na orientační ceník foto a video služeb. V případě menšího rozpočtu však rád zajistím i levnější variantu nebo vám ud...

Ukázky naší práce
  • +70

♥ Terka & Vojta ♥

(2 fotky)
Svatební album

♥ Julija & David ♥

(2 fotky)
Svatební album

♥ Katka & Jirka ♥

(6 fotek)

Ahoj všichni. Vzhledem k tomu, že už za pár dní mi končí zdejší členství, a po mnoha letech již nemám plánu jej obnovovat, bych vás rád pozval ještě naposledy na můj účet. Nevěsty, které hledají fotografa či kameramana a má práce je baví, kontaktujte mě prosím již výhradně přes webový formulář. Kdo rád kouká na fotky, tak budu rád, když mě začne sledovat na mých sociálních sítích. A dodavatelé, kteří by měli zájem o spolupráci...

♥ Sylvia & Martin ♥

(3 fotky)
Svatební album