Najde s fotograf/ka na svatbu 12.7.2014 - Klatovsko?

Dobrý den, sháníme kvalitního fotografa-fotografku na naši svatbu na statku dne 12.7.2014 do Újezda poblíž Plánice na Klatovsku. Najde se? Předem děkuji za nabídky. Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte se na mé portfolio na beremku či na můj web. Ráda vám zašlu nabídku na váš meil. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Bude mi potěšením, když navštívíte můj profil zde na Beremese, případně zavítáte na mé webové stránky (odkaz uveden níže), kde naleznete i orientační ceník. Dojíždím po celé ČR. Pokud by Vás mé fotografie zaujaly, na ceně dopravy bychom se jistě nějak domluvili. Jakub Horák
Odpovědět
Doporučuji fotografy z týmu Být in snadno. Mají nasmlouvané tři a všichni jsou profesionálové. Měla jsem možnost je vyzkoušet všechny.
Odpovědět
Profilova fotka
Mám volno a věnovala bych se vám moc ráda :-) Případně napište, hezký večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám stále volný, podívejte se prosím na moje webové stránky a pokud Vás moje tvorba zaujme, ozvěte se mi. Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě se najde. Co třeba my? :-) Petra L.
Odpovědět
Profilova fotka
Velmi rád Vám, Lenko, nabídnu své služby. Podívejte se na můj profil, nebo na webové stránky a pokud se vám budou mé fotografie líbit, velmi rád Vám pošlu další informace. Těším se na případnou spolupráci. Hezký zbytek večera. Josef Fedák
Odpovědět
Profilova fotka
Z těch, co se Vám tu nabízejí, bych brala Petru T. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moje galerie nebliká, nehraje, nematlá med kolem..úst sloganovými klišé... Nabízím, jako vždy, poctivě odřenou práci s velkým kusem citu. Jo a .. mam volno. Tak se zatím mějte...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, statek je ideální prostor. Hosté se baví a svatebčané mají čas v zajímavých zákoutí realizovat své fotografie. Mile rád u osobního kontaktu proberu podrobnosti. S pozdravem Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den! ;-) Váš termín mám volný. Budu moc rád, když mrknete na mé fotky a případně mě kontaktujete.Budu moc rád, když Vám svatbu budu moci nafotit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z Plzně kousek, cestové v ceně :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, pokud budete mít zájem určitě napište. Ukázky mé práce najdete na mém profilu na beremese nebo na facebooku (odkaz je také na mém profilu). Web právě prochází rekonstrukcí. Přeji pěkný den. Honza Andrašší.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě nemáte vybráno, dovolím si nabídnout naše služby - 2 fotografové, celodenní focení ani doprava nejsou problém. Foto a další info zde v profilu nebo na našich www. Hezký den, Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste ještě nevybrali toho pravého fotografa, Váš termín máme volný. Fotit jezdíme po celé republice. Více fotek a ukázky naší práce máme na facebooku nebo na webu. Ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Rád budu k službám, jezdím všude.
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny den, termin mame zatim k dispozici. Ukazky naleznete na webovych strankach (viz odkaz dole pod prispevkem). Celodenni foceni se vsim vsudy vcetne dopravy vychazi na 14.900. V pripade kratsich variant jde cena samozrejme nize. Popis balicku naleznete taktez na webu. Pripadne nevahejte kdykoliv volat. S pozdravem, Josef.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujmou me fotky tak muzete zvazit i mou nabidku. Mam jiz radu zkusenosti, profi techniku, a protoze bydlim nedaleko tak cestovne nepocitam.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mame take volny + mohu nabidnout take kameranske sluzby meho kolegy. Veskere informace vcetne ceniku najdete na nasich webovych strankach. Marie Bartosova / svatebnifoceni
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?