Fotograf- jižní Morava 28.8.2023

Profilova fotka
Dobrý den, poptávám šikovného fotografa či fotografku na mou svatbu, která se bude konat dne 28.8.2023 na jižní Moravě ve vinařství u Kapličky v Zaječí. Předem děkuji za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme má tvorba na webových stránkách, ráda nafotím Váš svatební den 🙂 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den Markét, i já se k nabídce připojím 🙂 Portfolio celých svateb a veškeré další informace najdete na mém webu. Pěkné dny a přeji šťastnou ruku při volbě vhodných dodavatelů, 🙂 Kačka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, napsala jsem Vám soukromou zprávu s nabídkou focení 🙂 Budu moc ráda, když se ozvete. Přeji pěkný den, Skupieňová - FotoKate
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, krásné datum svatby! Pondělí je netradiční den pro veselku a já mám díky tomu volno. 🙂 Vinařství u Kapličky vůbec neznám, ale dle fotografií na internetu vypadá krásně. Ráda se sem za Vámi vypravím. Portfolio i ceník naleznete na mých webových stránkách. Přeji krásný den a budu se těšit na případné setkání Lenka Vaníčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat na můj web, fotíme ve dvojici za jednu cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje tvorba, velice rád se stanu vaším fotografem. Více informací a ceník naleznete na mých stránkách. Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🤍
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud by se Vám má práce zamlouvala, rád budu k dispozici. Děkuji a přeji hezký den S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda budu součástí Vaší svatby 🙂 Mrkněte na můj web S pozdravem, Tereza 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda budu součástí Vaší svatby 🙂 Mrkněte na můj web S pozdravem, Tereza 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenujeme se Tereza a Zdeněk, jsme mladý pár, který společně dokumentuje svatby a tvoří pro Vás příběhy po celé ČR 🙂 Většinou jezdíme jako sehraná dvojka, ale klidně za Vámi dojedeme jako jednotlivec 🙂 Nabízíme také další služby (fotokoutek či instax, fotoplátna, rekvizity a cedulky, svatební oznámení a noviny, kapela, DJ, kadeřnice, vizážistka a další..) 👍 Do soukromé zprávy Vám zasíláme více informací 💬 Těšíme se, až Vás poznáme 🙂 Foto - Video Chameleon 🦎
Odpovědět
Dobrý den, také nabízím své služby 😉
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Koukněte na můj profil kde mám všechny kontakty🙂 Hezký den Martina
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa_jaronkova Dobrý den slečno Markéto, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě! Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Podívejte se na naše stránky a pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den Markéto, jestliže stále sháníte fotografa na Vaši svatbu, rád se toho ujmu. 🙂 Zachycování emocí je moje specialita, a tak věřím, že by ve spolupráci s Vámi vznikly opravdu skvělé fotky. Mrkněte do mého portfolia a v případě zájmu dejte vědět. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Rád Vás poznám a můžeme se pobavit o Vašich představách. S Pozdravem Daniel
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa_jaronkova Krásný den, termín je volný 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den 🙂 Tento termín máme volný a moc rády vám vytvoříme vzpomínky na svatební den. Když tak mrkněte na naše portfolio. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já posílám nabídku svatebního fotografa. Podívejte se na portfolio a příběhy. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také vám rádi nabídneme naše služby. Podívejte se na naši práci a v případě zájmu nás kontaktujte. Jsme z Brna a fotíme v páru. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@marketa_jaronkova Dobrý den, mohu nabídnout své služby. Více o mě a mé nabídce najdete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím 😊
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?