Fotograf jižní Morava 18.6.2016 ?

Dobrý den, prosím o zaslání nabídek na focení svatby 18.6.2016 na jižní Moravě. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Hlásím zatím volný termín. Rád za Vámi zajedu. Na mých stránkách najdete jak celé nafocené svatby, tak nabídku s cenami. Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici, dovolím si vám zaslat i soukromou zprávu. Prozatím klidně koukněte na web. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. :) Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Přeji hezký den V.J.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás a hlásím volno, vše podstatné najdete na webu. Hezký večer. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, manželčina rodina pochází ze Žarošic, třeba se mezi vinice podívám po dvou letech zase i já :-). Pokud by vás oslovil můj styl focení, velmi rád váš svatební den zachytím. Více fotografií je ke shlédnutí na mých stránkách a pro jakékoli dotazy jsem vám k dispozici na uvedených kontaktech. Krásný večer. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den :-) Podívejte se na náš web. Nabízíme i fotokoutek :-) . Spolupracujeme jako i tým foto + video. Pište nebo volejte, ať máte vzpomínky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný, podívejte se na náš web a v případě zájmu nás kontaktujte. Pěkný den přejí Petr a Mirka čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?