Fotograf, Brno, 15.6.2019

Profilova fotka
Dobrý den, sháním dobrého fotografa na 15.6.2019 cca 6 hodin focení naší svatby. Líbí se nám takový den ,,lesní styl,, nebo jak to màm popsat :)) Prosím o nějaké tipy. Děkujii
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci:)
Odpovědět
Profilova fotka
Vaše práce se mi líbí. Jaká by byla cena cca za 6 hodin focení cca 300 fotek? Forma předání mi je asi jedno. Děkuji za odpověď :)
Odpovědět
Profilova fotka
@muanikol děkuji mrknu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když budete mít zájem, rád Vám pomůžu s nafocením Vašeho dne. Přírodní svatby jsou mi velmi blízké. Stačí se mi ozvat :) Zdraví Martin z Brna
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám váš svatební termín ještě volný :) Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@praseletkova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
@praseletkova Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu i své fotografické služby. Pokud by se Vám má práce líbila, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na setkání. S pozdravem, Michaela Kejdušová. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nabídnu své služby. Přeji hezký den. Belan Rastislav.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím ještě volný a rád bych vám nabídl naše služby. Posílám pár fotografií na ukázku a pokud se vám bude naše tvorba líbit napište mi zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Vyškova a velmi rád za Vámi přijedu a nafotím Váš výjimečný den. Přikládám pár fotek pro ukázku, prohlédněte si moje potrfolio na webu a pokud Vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat na email.
Odpovědět
Profilova fotka
@praseletkova Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. Podívejte se na naše stránky (v odkaze pod textem) a pokud se Vám zalíbí naše fotky, na kterých dokumentujeme emoce, radost a neopakovatelné okamžiky, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Více informací naleznete na mém webu .^^
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, jsem Vám k dispozici. Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Jsem fotograf z Brna. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší satby máme volný a rádi Vám svatbu nafotíme. Jsme Pokud se vám naše práce líbí kontaktujte nás prosím na emailu nebo FB stránkách. Veronika a Martin
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Brno není problém, bydlíme tu. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma (slouží zároveň i jako předsvatební schůzka), je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@praseletkova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?