Svatební fotograf 17.6.2016 Brno

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme svatebního fotografa :-) termín máme 17.6.2016 a naše svatba se bude odehrávat v hotelu Myslivna v Brně. Pokud máte volný termín pro tento den, prosím o Vaše nabídky svatebního focení nejlépe zde do soukromé zprávy nebo potom odkazy přímo na vaše stránky k nahlédnutí. :-) Děkujeme..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám ještě volný a jsem přímo z Brna. Napíši vám soukromou zprávu s informacemi o svatebním fotografování. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný, nabídku zasílám zprávou.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také hlásím volný termín. V Brně fotím často, jsem z Kroměříže, takže dojezd není problém. Pokud by Vás zaujala moje práce (více na FB a webu), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@missy_x Dobrý den, ten pátek máme ještě volný a jsme přímo z Brna, veškeré info najdete u nás na webu. Kdybyste se chtěli třeba nezávazně sejít, rádi zajdeme někam na kafe a můžete si nás proklepnout;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný večer, Váš termín mám zatím ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Pěkný večer S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem vám zprávu S pozdravem Tomáš Šnírer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín také zatím ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji krásný den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám info do zpráv ;) Pohodový den přeji :) Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme zatím volný, rádi bychom Vám tedy nabídli naše služby. Podrobnější informace Vám pošlu do zprávy. S přáním pěkného dne AP Fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@missy_x Dobrý den, mám volno...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný, takže jsem Vám k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Skočte do toho s mnou! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@missy_x Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?