Fotograf, 15.6.2019, Krkonoše

Dobrý den, hledám fotografa na naši malou krkonošskou lesně-luční svatbu na cca 5-7 hodin focení. Nabídky mi prosím i s cenou posílejte do zprav. Předem děkuji za nabídky Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Rád si na Vás udělám čas. V případě zájmu se podívejte na moji tvorbu a portfolio. Do zprávy jsem Vám zaslal svoji nabídku. Přeji hezký den Roman Branda
Odpovědět
@malybobr Dobrý den, velmi ráda vaší svatbu nafotím. Více informací Vám zasílám do zpráv. Děkuji, přeji krásný den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Vaše svatba zní moc zajímavě a termín mám volný, Pokud by jste měla zájem o mé služby, neváhejte a kontaktujte mě, buď zde či na mém webu Přeji příjemný večer Martin Tic
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávající oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky, svého fotografa už jsme našli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
budeme rádi, pokud zavítáte i na naše internetové stránky. Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vaši malou lesně-luční svatbu bych mooooc ráda nafotila - více informací ode mě máte ve zprávě :) Krásný den a krásné svatební přípravy, Terka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?