Fotograf a kameraman 11.6.2022 - Benešov

Profilova fotka
Dobrý den přeji, Hledáme fotografa a kameramana na svatbu, která se bude konat poblíž Benešova - Dvůr Pecínov dne 11.06.2022. Předem děkuji za Vaše nabídky. Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý večer Luci, moc ráda Vám svatbu na Pecínově vyfotím. Můžete zatím kouknout na mé portfolio, do zprávy Vám posílám bližší informace, ceník a odkazy na mé svatební galerie. Mějte se krásně a gratuluji k zasnoubení. Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu a nafotím Váš svatební den. 🙂 V případě zájmu mě můžete kontaktovat přes webové stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím a mám to k vám kousek. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Spolupracuji také s několika kameramany, tak není problém ani video. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný. Mrkněte na můj web a kdyžtak napište 🙂.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lucie, Rád Vám natočím svatební video. Váš termín svatby ještě volný mám. Bližší informace jsem Vám poslal do zpráv. Luboš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
@lucie_vostova Ahoj, mrkni na moji praci zde na profilu nebo na instagramu @takeiteasyweddings Budu rad za zpetnou vazbu. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, Vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na v mém profilu. Hodně zdaru v plánování 🙂 Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
@marpefoto 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce 🙂 Vráťa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Přeji Vám krásný den, Lucie. Pokud ještě stále nemáte vybraného fotografa, který by se přesně hodil na Vaší svatbu, zkusím nabídnout svůj pohled..., který byl již několikrát oceněn v soutěži Czech Press Photo. Hezký den, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny den, Luci! 🙂 Pokud stale hledate, mame tento termin volny na balicek foto+video. Cenik a veskere informace najdete na nasem webu. Budeme se tesit, Anna
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluji!, termín Vaší svatby mám volný a rád budu fotografovat Váš den. Informace a ukázky mé práce najdete zde na mém profilu a především na webu. Ať Vám všechno vychází! Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, slečno Voštová, U nás v Czech Social Production už jsme svateb zažili nespočet svateb a bylo by nám ctí, kdybychom mohli být součástí i té Vaší. Natáčíme, fotíme a dokážeme Vám pomoci i se zařízením DJ nebo květinové výzdoby. 🙂 Vše potřebné o nás naleznete v odkaze vedle našeho profilu 🙂 Ve zprávách ode mě kdyžtak máte více informací, rádi Vám pomůžeme se sestavením toho nejvhodnějšího balíčku na míru právě pro Vás. S pozdravem, Tomáš Turek Czech Social Production s.r.o.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?