Menu Forum

Volný fotograf a kameraman 12.6.2015 Nové Město nad Metují a okolí

22. dub 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
karkulka12
1
Registrovala se 15. února 2015 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
karkulka12
1
Registrovala se 15. února 2015 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků.
 ahoj všem, sháním fotografa a kameramana na svatbu. Konečně vím termín 12.6.2015 zámek Nové Město nad Metují. Zkoušela jsem oslovit na foto pana Jezdíka z Opočna, ale bohužel týden pryč a nepřišla mi žádná odpověď, zda má tento termín volný. Takže hledám někoho nejlépe od Nového Města nad Metují a okolí. Budeme malá svatba o cca max 7 lidech. Chceme mít pěkné vzpomínky. předem děkuji za nabídky.
31. bře 2015 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
30

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
30

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 3 lety)

@karkulka12 @honzajezdik_photography Dobrý den, mnohdy mají tvůrci dovolenou, pracovní vytíženost či se ozývají trochu s opožděním. Třeba se pletu, ale zmíněný fotograf je i zde na beremese, možná si příspěvku všimne. S pozdravem Martin Lysek emoticon
31. bře 2015 v 17:10  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zachovamezazitky
Zachováme Zážitky .cz - FOTO & VIDEO
Sylvie Svačinová PRO

Foto a video - Region Tábor
13

“Svatební klip úžasné zdejší nevěsty @imminence a jejich tak trošku jiné, ohnivé svatby :-) https://www.youtube.com/watch?v=NP1EZx3tPKQ”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zachovamezazitky
Zachováme Zážitky .cz - FOTO & VIDEO
Sylvie Svačinová PRO

Foto a video - Region Tábor
13

“Svatební klip úžasné zdejší nevěsty @imminence a jejich tak trošku jiné, ohnivé svatby :-) https://www.youtube.com/watch?v=NP1EZx3tPKQ”
(Před 2 měsíci)

Dobrý večer,

Váš termínek máme volný, posílám Vám nabídku do zpráv emoticon
31. bře 2015 v 19:21  •  www.zachovamezazitky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 1 měsícem)

@karkulka12 Dobrý den, omlouvám se za prodlení, byl jsem teď více než týden na předsezonní dovolené v Dánsku.

Váš mail jsem právě dohledal a odpověď budete mít ve své poště.

Díky za trpělivost a s pozdravem

Honza
1. dub 2015 v 01:37  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

74

(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

74

(Před 1 měsícem)

@yourlifevideo Děkuji. emoticon
1. dub 2015 v 01:38  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@karkulka12
Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR a Slovensku. Váš datum je zatím ještě volný.
Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne. Také Vám můžeme udělat i Vámi zpívané hudební svatební klipy ve kterých si zahrají a zazpívají novomanželé, včetně svatebních hostů. Vše je na domluvě. Celý takto upravený záznam Vám předáme v originálním svatebním obale. DVD má i menu kapitoly.
Dále nabízíme letecké záběry z RC dronu.
Mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem. Ceny máme přijatelné pro každého. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
1. dub 2015 v 09:57  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videobajer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

2
 @karkulka12 Dobrý den. Nabízím Vám natočení videa jak ve vysokém rozlišení FULL HD, tak na DVD. V Novém Městě jsem často, tak vím, co mě čeká. Bližší informace, včetně výhodné ceny, najdete na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
1. dub 2015 v 11:32  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fototovarna (38 r.)
Fototovarna.cz
Jan Jordán PRO

Foto a video - Region Praha

“Fotíme v celé ČR :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fototovarna (38 r.)
Fototovarna.cz
Jan Jordán PRO

Foto a video - Region Praha

“Fotíme v celé ČR :)”
(Před 2 lety)

Dobrý den. Také nabídnu své služby. Veškeré info na Webu. S pozdravem a přáním spousty štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne emoticon Váš Honza Jordán
22. dub 2015 v 11:08  •  www.fototovarna.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí