Menu Forum

Volný fotograf a kameraman 12.6.2015 Nové Město nad Metují a okolí

22. dub 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
karkulka12
1
Registrovala se 15. února 2015 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
karkulka12
1
Registrovala se 15. února 2015 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků.
 ahoj všem, sháním fotografa a kameramana na svatbu. Konečně vím termín 12.6.2015 zámek Nové Město nad Metují. Zkoušela jsem oslovit na foto pana Jezdíka z Opočna, ale bohužel týden pryč a nepřišla mi žádná odpověď, zda má tento termín volný. Takže hledám někoho nejlépe od Nového Města nad Metují a okolí. Budeme malá svatba o cca max 7 lidech. Chceme mít pěkné vzpomínky. předem děkuji za nabídky.
31. bře 2015 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@karkulka12 @honzajezdik_photography Dobrý den, mnohdy mají tvůrci dovolenou, pracovní vytíženost či se ozývají trochu s opožděním. Třeba se pletu, ale zmíněný fotograf je i zde na beremese, možná si příspěvku všimne. S pozdravem Martin Lysek emoticon
31. bře 2015 v 17:10  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zachovamezazitky
Zachováme Zážitky .cz - FOTO & VIDEO
Sylvie Svačinová PRO

Foto a video - Region Tábor
10

“Policejní :-)))) svatební klip na Jesenicku :-) https://www.youtube.com/watch?v=02ylk4gp53A&feature=youtu.be”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zachovamezazitky
Zachováme Zážitky .cz - FOTO & VIDEO
Sylvie Svačinová PRO

Foto a video - Region Tábor
10

“Policejní :-)))) svatební klip na Jesenicku :-) https://www.youtube.com/watch?v=02ylk4gp53A&feature=youtu.be”
(Před 3 měsíci)

Dobrý večer,

Váš termínek máme volný, posílám Vám nabídku do zpráv emoticon
31. bře 2015 v 19:21  •  www.zachovamezazitky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@karkulka12 Dobrý den, omlouvám se za prodlení, byl jsem teď více než týden na předsezonní dovolené v Dánsku.

Váš mail jsem právě dohledal a odpověď budete mít ve své poště.

Díky za trpělivost a s pozdravem

Honza
1. dub 2015 v 01:37  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

(Před 4 měsíci)

@yourlifevideo Děkuji. emoticon
1. dub 2015 v 01:38  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@karkulka12
Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR a Slovensku. Váš datum je zatím ještě volný.
Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne. Také Vám můžeme udělat i Vámi zpívané hudební svatební klipy ve kterých si zahrají a zazpívají novomanželé, včetně svatebních hostů. Vše je na domluvě. Celý takto upravený záznam Vám předáme v originálním svatebním obale. DVD má i menu kapitoly.
Dále nabízíme letecké záběry z RC dronu.
Mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem. Ceny máme přijatelné pro každého. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
1. dub 2015 v 09:57  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

1
 @karkulka12 Dobrý den. Nabízím Vám natočení videa jak ve vysokém rozlišení FULL HD, tak na DVD. V Novém Městě jsem často, tak vím, co mě čeká. Bližší informace, včetně výhodné ceny, najdete na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
1. dub 2015 v 11:32  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fototovarna (37 r.)
Fototovarna.cz
Jan Jordán PRO

Foto a video - Region Praha

“Fotíme v celé ČR :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
fototovarna (37 r.)
Fototovarna.cz
Jan Jordán PRO

Foto a video - Region Praha

“Fotíme v celé ČR :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den. Také nabídnu své služby. Veškeré info na Webu. S pozdravem a přáním spousty štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne emoticon Váš Honza Jordán
22. dub 2015 v 11:08  •  www.fototovarna.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí