Volný fotograf a kameraman 12.6.2015 Nové Město nad Metují a okolí

ahoj všem, sháním fotografa a kameramana na svatbu. Konečně vím termín 12.6.2015 zámek Nové Město nad Metují. Zkoušela jsem oslovit na foto pana Jezdíka z Opočna, ale bohužel týden pryč a nepřišla mi žádná odpověď, zda má tento termín volný. Takže hledám někoho nejlépe od Nového Města nad Metují a okolí. Budeme malá svatba o cca max 7 lidech. Chceme mít pěkné vzpomínky. předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
@karkulka12 @honzajezdik_photography Dobrý den, mnohdy mají tvůrci dovolenou, pracovní vytíženost či se ozývají trochu s opožděním. Třeba se pletu, ale zmíněný fotograf je i zde na beremese, možná si příspěvku všimne. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termínek máme volný, posílám Vám nabídku do zpráv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@karkulka12 Dobrý den, omlouvám se za prodlení, byl jsem teď více než týden na předsezonní dovolené v Dánsku. Váš mail jsem právě dohledal a odpověď budete mít ve své poště. Díky za trpělivost a s pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
@yourlifevideo Děkuji. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@karkulka12 Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR a Slovensku. Váš datum je zatím ještě volný. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne. Také Vám můžeme udělat i Vámi zpívané hudební svatební klipy ve kterých si zahrají a zazpívají novomanželé, včetně svatebních hostů. Vše je na domluvě. Celý takto upravený záznam Vám předáme v originálním svatebním obale. DVD má i menu kapitoly. Dále nabízíme letecké záběry z RC dronu. Mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem. Ceny máme přijatelné pro každého. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
@karkulka12 Dobrý den. Nabízím Vám natočení videa jak ve vysokém rozlišení FULL HD, tak na DVD. V Novém Městě jsem často, tak vím, co mě čeká. Bližší informace, včetně výhodné ceny, najdete na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Také nabídnu své služby. Veškeré info na Webu. S pozdravem a přáním spousty štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne :) Váš Honza Jordán
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?