Fotograf 7.9.2018 Praha

Dobrý den, sháníme fotografa na nafocení svatby 7.9 2018 v Praze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji,   Termín  Vaší  svatby mám  volný. Gratuluji k zasnoubení ☺️ Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má  práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti. Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den   Tomášek Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, dovoluji si připojit svou nabídku - toto datum mám stále volné.:) Více informací, fotek a i jednotlivé svatební balíčky naleznete na mém webu.:) Budu se těšit na Vaší zprávu. Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování. Doprava zdarma. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Prahy. Více informací najdete na webových stránkách. Doporučení máme na facebookových stránkách. Pokud budete chtít vědět podrobnější informace, neváhejte mě kontaktovat. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
@adobe22 Dobrý den poslal jsem Vám nabídku do zprávy hezký den Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@adobe22 Dobrý den, když Vás s partnerem zaujmou fotky, rád budu Vaši svatbu fotit. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Dobrý den, Váš svatební den, budu ráda fotit třeba celý den. Fotografů je nás mnoho, vyberte si pouze toho, jehož tvorba Vás víc chytí, když jím budu já, můžete mě míti. Podívejte se na stránky webové, Fotografky Martiny Plichtové.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@adobe22 Dobrý den, mohu být k dispozici. Více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
@adobe22 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, uvedený termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný. Pokud Vás má tvorba zaujme, neváhejte se ozvat ;-). Zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se ke kolegům s nabídkou volného termínu. Jsem z Prahy. Méportfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký večer Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám termín volný, tak když by fotografie zaujaly, nebojte se ozvat:) Mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám nabízím své služby :-) S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?