Svatební fotograf Praha 23.7.2016

Dobrý den, nabídněte prosím služby svat. fotografa. Budeme mít menší svatbu. Popravdě nám asi stačí profi fotograf vyloženě na dobu před, při a po obřadu. Tzn. není potřeba fotit přípavy ani svat. hostinu nebo party. Díky za nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud byste si rozmysleli krátkou variantu focení svatby, mohu nabídnout volný termín. Více z mé práce, ale také informace o balíčcích najdete na našem facebooku a webu. Ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, termín mám ještě volný a ráda Vám jej nabídnu. Posílám interní zprávičku. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Prahy a tento termín mám volný. Svatbu bez hostiny mohu nafotit již za 3200 Kč. Více info na mém webu. Zdenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si připojit několik fotografií pro představu a bližší info do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@keymart Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby fotografa. Ceník jsem Vám poslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout naše služby. Všechny balíčky, včetně momentálních akcí najdete na našem webu. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vám nabídli své služby. Před každým focením preferujeme osobní informační schůzku u dobré kávy, kde probereme Vaše přání. Pokud se Vám budou naše fotky líbit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám uděláme konkrétní cenovou nabídku. S pozdravem a přáním pěkného dne, J7 Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, bude i potěšením zdokumentovat váš svatební den, S pozdravem Petra Jansová, svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
za mě doporučuji Zuzku Zezulovou ZeZu foto. Fotila nám svatbu a spokojeni!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano jsem k mání. Mrkněte prosím na stránky. Ráda vás vyfotím. Přeji pěkný den Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?