Fotograf - 1.9.2018, Praha

Profilova fotka
Ahoj, hledame fotografa (nemusi byt profesional, staci i nadseny amater :-) ), ktery by nam zvecnil nas Den D. 1.9.2018, Praha-Zizkov, vecerni party v Letnanech. Rada bych fotky z priprav, obradu v kostele sv. Prokopa, spolecneho obeda + odpoledni foceni pravdepodobne na Parukarce (odhaduji 5h). Vecer se presuneme na grilovacku do Letnan (cca 2h). 3 tydny nato (patek 21.9.) chystame party pro kamarady, kterou bych taky chtela zdokumentovat (jen 2-3 h). Prosim, nabidnete... Diky, Oli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby pokud Vás zaujme má práce.:) Více informací na webu či kartě. S pozdravem Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své služby. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Vaše svstba pěkně vyšla do volného termínu. Do interní pošty pošlu více info.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Radi vyfotografujeme. Vice info najdete na našem webu. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín (oba termíny). Vedle kostela jsem pár let bydlela a okolí tedy znám dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotografuji Váš svatební den a párty oslavu. Cenovou nabídku zašlu do SZ. Krásné dny Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@oli_d Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
AZ-fotosluzby.eu mají ve Vámi požadovaný termín volno, proto můžete focení Vašeho nejkrásnějšího dne v životě svěřit právě do našich rukou! Focení je pro nás největším koníčkem, ale především radost. Proto Vám můžeme nabídnout nejen kvalitní služby, ale i profesionální přístup a snahu vytvořit nezapomenutelný svatební příběh. V nabídce máme několik cenových balíčků, mezi nimiž můžete vybírat. Pokud Vám žádný z nich nesedne, navolte si sama v balíčku Individual přesně takové služby, které budou v rámci Vašich přání i finančního rozpočtu. Vytvoříme ten nejkrásnější příběh!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?