Fotograf, 14.9.2019, Zlínský kraj - Tlumačov

Ahoj všem, poptáváme fotografa na uvedený datum,který nám zdokumentuje pěkné vzpomínky. Budu rád za každou nabídku a popřípadě do zprávy +- cenovou nabídku. Jednalo by se zhruba o dobu kolem obřadu až po hostinu(10-14)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a Tlumačov za kopcem, tak moc ráda přijedu a svatbu nafotím. Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @donaczi poslal jsem vám do sz nabídku :) Ať se daří.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám pár fotek a do sz nabídku. Do Tlumačova to mám kousek.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by se Vám moje tvorba líbila, můžu dorazit :-) Na webu sice mám, že jen v okolí Ostravy, ale zrovna v Tlumačově mám přátelé, kam o víkendech stejně jezdíme, takže to nebude problém. Ceník mám uvedený na webu. hezký den, Mariana
Odpovědět
Zdravím všechny,co se ozvali s nabídkou,krásnými fotkami a nebo jen doporučením a moc děkuji všem nakonec po dlouhém rozhodování už jsme vybrali,takže ještě jednou děkuju všem a přeji,co nejvíc nafocených krásných párů
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?