Fotograf 17.9.2016 Zlínský kraj

Ahoj , hledám fotografa za rozumnou cenu Zlínský kraj , poradíte mi? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Mrkněte i na můj web a v případě zájmu jsem Vám k dispozici. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Mrkněte na můj web, třeba zaujmu :) Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Kroměříže, takže Zlínsko je zatím moje hlavní svatební lokalita. Váš termín mám volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Pěkný den S pozdravem R.P.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Velmi rada bych Vam nabidla sve sluzby, termin mam volny, nejsem z daleka. Mrknete treba na me webovky ci profil zde, mam tam ukazky celych svateb. Fotila jsem prevazne v zahranici (Anglii), letos prvni sezona zde v CR <3 Nabizim fajn cenu za celodenni foceni. Budu se tesit Katka
Odpovědět
Profilova fotka
@verca321 Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@verca321 Dobrý den slečno Verčo, Váš termín mám taky prozatím volný. Budu rád, pokud byste navštívila můj zdejší profil, popř. i webové stránky. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den :-) Podívejte se na náš web. Nabízíme i fotokoutek :-) Pište nebo volejte, ať máte vzpomínky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom vám nabídli naše služby s manželem. Fotíme buď spolu nebo každý sám. Balíčky a ceny naleznete zde na mých stránkách nebo na internetové stránce fotovalentovi. Váš termín máme zatím volný a je možný balíček DELUXE.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný, jsem Vám k dispozici. Cenovou nabídku Vám rád zašlu. S pozdravem Jaroslav Staněk
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, rád Vám také nabídnu své služby ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@verca321 Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?